Życie Podkarpackie nr 30/2020 Życie Podkarpackie nr 30/2020

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 217/2020, Wtorek 4 sierpnia 2020 r., Dominika i Protazego
Opublikowano
Przemyśl
Koronawirus: wspaniała inicjatywa przemyskich szczypiornistów
„Gramy dla Was” – to hasło towarzyszące od wielu lat szczypiornistom ORLEN Upsteam Czuwaju Przemyśl.
Maciej Kubisztal, w imieniu wszystkich zawodników I-ligowego ORLEN Upstream Czuwaju Przemyśl, zachęca do kontaktu z nimi. Każdemu, kto ma z tym problemy w czasie pandemii koronawirusa, pomogą.
fot. Kamil Krukiewicz
Maciej Kubisztal, w imieniu wszystkich zawodników I-ligowego ORLEN Upstream Czuwaju Przemyśl, zachęca do kontaktu z nimi. Każdemu, kto ma z tym problemy w czasie pandemii koronawirusa, pomogą.

W obecnej sytuacji hasło to nabrało innego znaczenia. Na fanpage‘u klubu pojawił się krótki film, w którym jeden z liderów zespołu, Maciej Kubisztal zachęca wszystkich, którym potrzebna jest pomoc, o kontakt.

– Służymy pomocą wszystkim, dla których zarażenie koronawirusem stanowi największe zagrożenie. 795 742 547 – to specjalny numer telefonu, pod który można zadzwonić i przekazać nam, w czym możemy pomóc – powiedział między innymi kołowy przemyskiego zespołu.

0 Komentarzy
Szanowni Państwo,
wokół tematu koronawirusa pojawia się wiele plotek. Do nas również docierają różne informacje, które staramy się weryfikować i potwierdzić oficjalnie albo nieoficjalnie, ale z niemal 100-procentową pewnością. Nie jest to niestety łatwe i zależne od nas. Natomiast nie będziemy pisać tekstów opartych na „ktoś coś powiedział”, bo to jedynie rodzi niepotrzebny chaos i panikę. A teraz potrzebne są spokój i przestrzeganie zasad. Niczego nie ukrywamy i o wszystkim będziemy RZETELNIE informować!
Redakcja nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy pod artykułami, mimo to prosimy serdecznie o powstrzymanie się od powielania w nich pogłosek. Bądźmy odpowiedzialni! Prosimy naszych Czytelników również o to, by polegali jedynie na ZWERYFIKOWANYCH informacjach.
Redakcja
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 30/2020
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium