Życie Podkarpackie nr 8/2020 Życie Podkarpackie nr 8/2020

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 58/2020, Czwartek 27 lutego 2020 r., Gabriela i Anastazji
Opublikowano
Jarosław
Eurobud Grupa JKS Jarosław i jego kibice czekają na pierwszy mecz
Szczypiornistki Eurobud Grupa JKS Jarosław wróciły z obozu przygotowawczego w Czechach i na Słowacji. Nasz zespół ostatnie szlify formy przed ligą realizować będzie już na własnych obiektach. Zarówno w klubie jak i w mieście nie mogą już doczekać się inauguracji sezonu.
fot. ze zbiorów własnych
Eurobud Grupa JKS zacznie ligę 14 września br. od pojedynku we własnej hali sportowej z drużyną AZS-u Piłka Ręczna Koszalin

Do początku mistrzowskich zmagań ligowych można już odliczać dni. Zgodnie z terminarzem, inauguracja rozgrywek nastąpi 7 września br., ale dla jarosławianek zacznie się tydzień później. – Mieliśmy w pierwszej kolejce zagrać w Lubinie z Zagłębiem, ale pojedynek, na wniosek gospodyń został przełożony, bo w tym czasie będą rywalizować w meczu Pucharu Europy – usłyszeliśmy od władz jarosławskiego klubu.

Eurobud Grupa JKS zacznie więc ligę 14 września br. od II kolejki i pojedynku we własnej hali sportowej z drużyną AZS-u Piłka Ręczna Koszalin. Spotkanie zaplanowano na g. 19. Znane już są ceny biletów, jakie będą obowiązywać na mecze Eurobud Grupy JKS w PGNiG Superlidze. Bilet normalny będzie kosztować 10 zł, zaś ulgowy 8 zł. Do nabycia dostępne będą także karnety na cały sezon w kwocie 130 zł i 99 zł.
0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 8/2020
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium