Życie Podkarpackie nr 16/2018 Życie Podkarpackie nr 16/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 111/2018, Sobota 21 kwietnia 2018 r., Feliksa i Anzelma
Opublikowano
Przemyśl
Porażka SRS Czuwaju w Tarnowie na koniec ligi
Nie udało się zwycięsko zakończyć zmagań w sezonie 2014 – 2015 piłkarzom ręcznym SRS Czuwaju Przemyśl. W rozegranym dzisiaj (30 kwietnia br.) meczu w Tarnowie podopieczni Przemysława Korobczaka ulegli rywalom 31:26 (17:11).
fot. ze zbiorów własnych
Paweł Puszkarski z meczu z Olimpią Piekary Śląskie karcił rywala piorunującymi kontrami. W Tarnowie tak dobrze już nie było.

Przemyślanie w żadnym elemencie gry nie przypominali w Tarnowie ekipy, która cztery dni wcześniej rozegrała najlepszy mecz w sezonie, gromiąc u siebie Olimpię Piekary Śląskie. Tak na dobrą sprawę wyrównany pojedynek toczyła do... 5. min, kiedy na tablicy wyników w hali „Jaskółka” w tarnowskich Mościcach widniał wynik 4:3. Po kolejnych dziesięciu minutach gospodarze objęli już wyraźniejsze prowadzenie – 9:5 i nie oddali go do końca spotkania. Wśród gości szwankowała skuteczność, brakowało determinacji i konsekwencji w poczynaniach – tak pielęgnowanych elementów gry w potyczce z Olimpią.
Na przerwę gospodarze schodzili z 6-bramkową przewagą. Kiedy w 40. min po serii udanych zagrań czuwajowcy zbliżyli się na 20:16, pojawiła się nadzieja na odwrócenie losów spotkania. Niestety, cztery z rzędu stracone bramki zupełnie ją rozwiały. Na kwadrans przed końcem wszystko było jasne. Odrobienie ośmiu bramek straty  (24:16) było ponad siły przemyślan. Ostatecznie SRS Czuwaj Przemyśl zajął w I-ligowej tabeli grupy B 6. miejsce.

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 16/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium