Życie Podkarpackie nr 20/2018 Życie Podkarpackie nr 20/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 141/2018, Poniedziałek 21 maja 2018 r., Wiktora i Tymoteusza
Opublikowano
Przemyśl
Ręczni u prezydenta
Wicemistrzowie I ligi, piłkarze ręczni SRS Czuwaju Przemyśl zostali zaproszeni przez prezydenta miasta Roberta Chomę na spotkanie.
fot. Mariusz Godos
Wicemistrzowie jednej z dwóch grup I ligi piłki ręcznej SRS Czuwaj z wizytą w przemyskim magistracie.

Przypomnijmy, że 20 maja br. zakończyły się I-ligowe zmagania, w których SRS Czuwaj Przemyśl zajął 2. miejsce, najlepsze od kilku lat. To zespół, który występuje na zapleczu najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce. Najwyżej z przemyskich klubów sportowych, bo w superlidze badmintona, miasto reprezentuje UKS „Aktywna Piątka”. Podczas miłego spotkania R. Choma podziękował zawodnikom, trenerom i władzom klubu na czele z prezesem Kazimierzem Wiśniowski i wiceprezesem Pawłem Bolechowskim za ogrom pracy włożony w ten spory sukces. Prezydent miasta wręczył szczypiornistom pamiątkowe dyplomy, zapewniając o dalszej owocnej współpracy i wspieraniu tej najpopularniejszej w mieście dyscypliny sportowej. Piłkarze ręczni SRS Czuwaju rękoma Macieja Kubisztala odwzajemnili się suwenirem – piłką z autografami wszystkich zawodników i trenerów. Oby piękne słowa i miłe gesty niebawem zamieniły się w konkretną pomoc, czego obu stronom serdecznie życzymy!

Warto dodać, że w klubie zaszła (na razie) jedna, ale bardzo znacząca zmiana. Z funkcji prezesa zrezygnował ze względów osobistych Kazimierz Wiśniowski, a jego miejsce zajął dotychczasowy wiceprezes Paweł Bolechowski.
1 Komentarz
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
PSSS 178.235.43.60 05.06.2017

Przepraszam piłkarzy Czuwaju, ale czytając tytuł, pomyślałem, że chodzi o homoseksualistów. Od razu zaświtała myśl, oho, Choma otwiera się na świat. A tu otwieram link i dzielni piłkarze ręczni którym serdecznie gratuluję!

nr 20/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium