Życie Podkarpackie nr 16/2018 Życie Podkarpackie nr 16/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 113/2018, Poniedziałek 23 kwietnia 2018 r., Jerzego i Wojciecha
Opublikowano
Jarosław
JKS 1909 Jarosław poległ na Arenie Lublin
Dzisiejszego, 17 sierpnia br., popołudnia piłkarze III ligi rozegrali 3. kolejkę mistrzowskich spotkań. Jedyny nasz przedstawiciel w tej klasie rozgrywkowej JKS 1909 Jarosław rozgrywał mecz na Arenie Lublin z tamtejszym Motorem.
fot. Dominik Budzowski
Piłkarze JKS 1909 Jarosław nie byli w stanie sprostać na wyjeździe Motorowi Lublin.

To było bardzo trudne zadanie dla podopiecznych Mariusza Sawy. Z kilku powodów. Przede wszystkim rywal zaliczany jest do faworytów rozgrywek, ale chyba najistotniejszym powodem był fakt, że do tej pory po stronie zysków miał zapisane zero. Lublinianie przegrali dwa mecze z rzędu i to z przeciwnikami, którzy do herosów nie będą zaliczani. Najpierw ulegli u siebie Sole Oświęcim 0:1, potem przegrali w Nowotańcu z Cosmosem 1:2. Na kolejną porażkę raczej pozwolić sobie nie mogli, bo w Lublinie poleciałyby pewnie głowy.

Na razie podopieczni Jacka Magnuszewskiego odsunęli topór na bok. Bardzo pewnie pokonali jarosławian 2:0 (1:0) po bramkach Marcina Michoty w 21. min i Kamila Stachyry w 59. min, spychając ich na 16. miejsce w ligowej tabeli. JKS 1909 w trzech dotychczas rozegranych meczach zdobył ledwie jeden punkt.

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 16/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium