Życie Podkarpackie nr 20/2018 Życie Podkarpackie nr 20/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 142/2018, Wtorek 22 maja 2018 r., Julii i Heleny
Opublikowano
Przemyśl
Polonia Przemyśl wróciła do treningów [ZDJĘCIA]
W środę, 6 lipca br., piłkarze Polonii Przemyśl pod wodzą Pawła Załogi rozpoczęli przygotowania do nadchodzącego sezonu. Na pierwszych zajęciach pojawiło się 14 zawodników.
fot. Kamil Krukiewicz
Na pierwszym treningu Polonii pojawiło się 14 zawodników.

Po spadku do IV ligi z zespołem „Przemyskiej Barcelony” pożegnali się: Patryk Tur, Sebastian Kocój, Mateusz Świst oraz Piotr Krzanowski. Nie wiadomo też co Rafałem Mikulcem, który nie tak dawno przechodził testy w II-ligowej Puszczy Niepołomice i wypadł w nich pozytywnie. Na środowym treningu pojawiło się trzech zawodników testowanych, oraz kilku juniorów, którym trener P. Załoga chce dać więcej szans w obecnym sezonie. W pierwszym spotkaniu nie uczestniczyli: Damian Barszczak (przeniósł się do Resovii Rzeszów), Arkadiusz Gosa oraz leczący kontuzję Mateusz Wanat. Do zespołu dołączyli utalentowany bramkarz Andrzej Mikus (ostatnio KS Wiązownica) oraz pomocnik Mateusz Trawka (Sokół Sieniawa). Być może zespół opuści Mateusz Skała, który był sprawdzany przez sztab trenerski beniaminka III ligi Comos Nowotaniec. Do klubu wraca Piotr Cisek, który będzie pełnić funkcję trenera bramkarzy.

– Jesteśmy mocno ograniczeni finansowo, ponieważ nowy zarząd chce ustabilizować budżet klubu. Szukamy jeszcze zawodników, będziemy się rozglądać po okolicznych klubach. Lada moment dołączy do nas skrzydłowy, ograny na boiskach trzeciej ligi – powiedział popularny „Osa”. Przemyślanie w okresie przygotowawczym mają zaplanowane cztery sparingi. Pierwszy rozegrają 16 lipca br. z Izolatorem Boguchwała.

2 Komentarze
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
ss 185.25.123.180 13.07.2016

5b liga zaoga

user
kibic 31.183.212.65 13.07.2016

A to p. Cisek nie jest już bramkarzem JKS-u Jarosław?

nr 20/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium