Życie Podkarpackie nr 16/2018 Życie Podkarpackie nr 16/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 113/2018, Poniedziałek 23 kwietnia 2018 r., Jerzego i Wojciecha
Opublikowano
Przemyśl, Hermanowice
Puchar dla Hermanowic
Na stadionie Jaworu Nehrybka pod koniec czerwca br. rozegrany został piłkarski turniej o Puchar Wójta Gminy Przemyśl. Zwycięsko z rywalizacja wyszła ekipa z Hermanowic, co ciekawe, nie mająca zespołu w rozgrywkach seniorskich, prowadzonych przez OZPN Jarosław. Może czas to zmienić?
Do rywalizacji przystąpiło siedem drużyny z: Rożubowic, Pikulic, Grochowiec, Ujkowic, Hermanowic, Nehrybki i Łuczyc. W upalnym słońcu piłkarze dostarczyli widzom wielu emocji. Najpierw rozegrano spotkania w grupach, dwie pierwsze drużyny awansowały do półfinału. Tam trwała bardzo zażarta walka. O rozstrzygnięciu w spotkaniu Ujkowic z Grochowcami zdecydowała jedna bramka, w meczu Hermanowic z Pikulicami rzuty karne. W potyczkach o miejsca dramaturgii było jakby mniej. Ujkowice pewnie sięgnęły po miejsce na najniższym stopniu podium, zaś w wielkim finale Hermanowice dość pewnie uporały się z Grochowcami. Królem strzelców turnieju został Marcin Gierczak z Hermanowic, zaś najlepszym bramkarzem wybrano Pawła Stawarza z Grochowiec.

WYNIKI:

Eliminacje: Rożubowice – Ujkowice 1:0, Pikulice – Grochowce 1:0, Hermanowice – Nehrybka 4:1, Łuczyce – Grochowce 0:0, Ujkowice – Nehrybka 5:1, Pikulice – Łuczyce 4:1, Hermanowcie – Rożubowice 1:0, Hermanowice – Ujkowice 2:1.

***

Półfinały: Hermanowice – Pikulice 2:2, w rzutach karnych 5:4; Ujkowice – Grochowce 0:1.

***
Mecz o 3. miejsce: Ujkowice – Pikulice 3:0; finał: Hermanowice – Grochowce 4:2.
0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 16/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium