Życie Podkarpackie nr 24/2018 Życie Podkarpackie nr 24/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 170/2018, Wtorek 19 czerwca 2018 r., Gerwazego i Protazego
Opublikowano
Jarosław
Nowe stroje od KiK-u dla Sanu
PIŁKA NOŻNA. TS MKS „San” Jarosław świętuje w tym roku 10 lat istnienia. W klubie prężnie działa sekcja piłkarska. Podczas zimowej przerwy klub nawiązał współpracę z firmą odzieżową KiK, która przekazała zawodnikom sprzęt sportowy.

Od swojego nowego partnera klub otrzymał stroje piłkarskie, na które składają się: koszulki, spodenki i getry. Zestawy w barwach biało-czarnych i czarno-żółtych trafiły już do drużyny. – Nawiązaliśmy współpracę z Sanem, bo angażowanie się w propagowanie sportu, zwłaszcza wśród młodzieży, daje nam sporą satysfakcję. Mamy nadzieję, że nowe stroje będą dla zawodników szczęśliwe. Życzymy im samych sukcesów i trzymamy kciuki za jak największą ilość strzelonych bramek w nowym sezonie – powiedział dyrektor firmy KiK Mariusz Kulik.

Marka KiK jest właścicielem ponad trzech tysięcy sklepów na terenie: Polski, Niemiec, Holandii, Czech, Słowacji, Słowenii, Węgier i Chorwacji. Oferuje bogaty asortyment, obejmujący wysokiej jakości odzież, biżuterię, dodatki, zabawki oraz tekstylia domowe. Swoją ofertę firma kieruje do osób ceniących modne i markowe produkty w atrakcyjnej cenie.

 

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 24/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium