Życie Podkarpackie nr 17/2018 Życie Podkarpackie nr 17/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 115/2018, Środa 25 kwietnia 2018 r., Marka i Jarosława
Opublikowano
Region
Beniaminek z Pruchnika rozpocznie w Pisarowcach
Podkarpacki Związek Piłki Nożnej podał terminarz spotkań w IV lidze podkarpackiej. Rozgrywki rozpoczną się w pierwszy weekend sierpnia br.
fot. strona internetowa Startu Pruchnik
Beniaminek IV ligi podkarpackiej w sezonie 2016 – 2017 Start Pruchnik.

Przypomnijmy, że wobec reformy rozgrywek w zmaganiach IV ligi wystąpi w nadchodzącym sezonie aż sześć zespołów z naszego regionu. Spadkowicze z III ligi, czyli: Polonia Przemyśl, Piast Tuczempy, Sokół Sieniawa, Wólczanka Wólka Pełkińska i Orzeł Przeworsk oraz beniaminek, zwycięzca V ligi okręgowej w zeszłym sezonie, czyli Start Pruchnik.

Pierwsza kolejka zaplanowana jest na 6 i 7 sierpnia br. Trzy nasze zespoły rundę jesienną zainaugurują na własnym boisku. Polonia Przemyśl zagra z Sokołem Nisko, Sokół Sieniawa z Igloopolem Dębica, zaś Wólczanka Wólka Pełkińska z Błękitnymi Ropczyce, Beniaminka z Pruchnika czeka bardzo ciężkie zadanie, bo pierwszy mecz zagra na wyjeździe z bardzo groźnym zespołem LKS Pisarowce. Piast Tuczempy zmierzy się w Jaśle z Czarnymi 1910, zaś Orzeł Przeworsk spotka się w Pilźnie z tamtejszym Rzemieślnikiem. W pozostałych meczach zagrają: Wisłok Wiśniowa – Crasnovia Krasne, Stal Nowa Dęba – Głogovia Głogów Małopolski i Stal Gorzyce – Izolator Boguchwała.

Ostatnia kolejka jesieni zaplanowana jest na 12 i 13 listopada br.

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 17/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium