Życie Podkarpackie nr 20/2018 Życie Podkarpackie nr 20/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 141/2018, Poniedziałek 21 maja 2018 r., Wiktora i Tymoteusza
Opublikowano
Jarosław
Hat-trick Piotra Misiąga. Wstydliwa porażka Skołoszowa
21 i 22 maja br. rozegrana została 26. Kolejka spotkań w IV lidze podkarpackiej. Dwa nasze zespoły zmierzyły na obcych boiskach z się outsiderami tabeli. Pojedynki zakończyły w zupełnie odmiennych humorach.
fot. Natalia Styś
Piotr Misiąg błysnął w Sokolnikach skutecznością. Do siatki Sokoła trafił aż trzykrotnie.

Jest już pewne, że z III ligi lubelsko-podkarpackiej do IV ligi podkarpackiej spadną cztery zespoły (Wólczanka Stal Systems Wólka Pełkińska, Piast Tuczempy, Izolator Boguchwała i Orzeł Przeworsk, na 99 procent los ten czeka i Sokół Sieniawa). A to oznacza, że w IV lidze ostatnią (na razie) bezpieczną lokatą jest 9. miejsce. Wstydliwa porażka z outsiderem Jednością w Niechobrzu ekipy LKS Skołoszów to wbijanie sobie gwoździ do trumny przez podopiecznych Rajmunda Gorczycy. Choć do zakończenia zmagań pozostały jeszcze cztery kolejki porażka 1:2 (1:1) najprawdopodobniej jest kresem marzeń o pozostaniu w IV lidze.

Na szczęście podobnego błędu nie popełnił beniaminek z Wiązownicy, który pewnie wygrał w Sokolnikach z tamtejszym Sokołem 3:0 (1:0). Hat-trickiem w tym meczu popisał się Piotr Misiąg, który trafiał do siatki w 29., 47. i 63. min.

Jedność Niechobrz – LKS Skołoszów 2:1 (1:1)
Bramki: 1:0 Worosz 14. min, 1:1 Pilawa 41. min, 2:1 Grzebyk 72. min.
Jedność: Szeliga – Kalandyk, Rak, Gajdek, Wrona (80. Lenik) – Trznadel – Kłeczek, Lib, Grzebyk, Byjoś (87. Soroka) – Worosz.
Skołoszów: D. Buczkowski – Franków (79. Mazurkiewicz), Gorczyca, Kolanek (34. K. Buczkowski), Pacuła – Tyrawski, Gagat, Sobczak, Gołębiowski – Pilawa (81. Chmielowski) – M. Buczkowski.
Sędziował: Witold Kwaśny (Sędziszów Małopolski). Żółte kartki: Lib oraz Gorczyca i Pilawa. Widzów: 150.

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 20/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium