Życie Podkarpackie nr 21/2018 Życie Podkarpackie nr 21/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 146/2018, Sobota 26 maja 2018 r., Filipa i Pauliny
Opublikowano
Jarosław
Trudna sytuacja LKS Skołoszów
Wczoraj (7 maja br.) i dzisiaj (8 maja br.) rozgrywana jest 24. kolejka IV-ligowych spotkań. Oba nasze zespoły występujące w tej klasie rozgrywkowej zagrały na obcych boiskach.
fot. Natalia Styś
75. min meczu w Ropczycach. Grający trener Bogusław Sierżęga (z lewej) ustępuje miejsca na boisku Piotrowi Misiągowi. Kilka minut wcześniej „Sierżant” zrobił swoje, zdobywając wyrównującą bramkę.

Po udanym spotkaniu w Dębicy, potem triumfie z Jednością Niechobrz, beniaminek z Wiązownicy dopisał do swojego konta kolejny cenny punkt, który wywiózł z trudnego terenu w Ropczycach. KS Wiązownica zremisowała 1:1 (0:1), a autorem jedynego gola był grający trener Bogusław Sierżęga, który w 71. min popisał się znakomitym uderzeniem z ponad 25-metrowego rzutu wolnego. Miejsce w samym środku ligowej klasyfikacji jest bezpieczne, ale może zostać jeszcze poprawione. Wszystko w nogach i głowach podopiecznych popularnego „Sierżanta”.

Po dobrym meczu, ale niestety, przegranym 0:1 (0:0) w Wiśniowej z tamtejszym Wisłokiem piłkarze LKS Skołoszów znajdują się w coraz trudniejszej sytuacji w ligowej tabeli. Aby myśleć o utrzymaniu się w IV lidze, w następnych kolejkach nie mogą sobie już pozwolić na popełnienie jakiegoś poważniejszego błędu.

Błękitni Ropczyce – KS Wiązownica 1:1 (1:0)
Bramki: 1:0 Zawiślak 18. min, 1:1 Sierżęga 71. min.
Błękitni: Pociask – Waszczuk, Wolak, Pokrywka, Orzech – Kot (60. Kukla), Kozioł, Ochał, Zawiślak (88. Rogala) – Szewczyk, Ł. Kosiba (90. Cesarz).
Wiązownica: Michałowicz – Luft , Fudali, Kubas, Bartnik (50. Gawłowski) – Soczek, Sierżęga (75. Misiąg), Halejcio, Stefan, Czub – Hołub.
Sędziował: Marcin Konefał (Mielec). Żółte kartki: Kot, Zawiślak, Szewczyk oraz Czub i Soczek. Czerwona kartka: Szewczyk (70. – druga żółta). Widzów: 150.

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 21/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium