Życie Podkarpackie nr 20/2018 Życie Podkarpackie nr 20/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 140/2018, Niedziela 20 maja 2018 r., Bernarda i Bazylego
Opublikowano
Region
Tylko jeden punkt naszych IV-ligowców. Triumfy JKS 1909, Sokoła i Piasta
Dzisiaj, 24 kwietnia br., dokończono 26. kolejkę spotkań w III lidze lubelsko-podkarpackiej i 21. kolejkę w IV lidze podkarpackiej.
fot. Natalia Styś
Piłkarze KS Wiązownica w ostatnich czterech meczach zdobyli ledwie jeden punkt.

Po raz kolejny miłą niespodziankę sprawił Piast Tuczempy, który wygrał na bardzo trudnym terenie w Lubartowie 1:0 (1:0). Autorem jedynej bramki dla podopiecznych Marka Strawy był w 45. min skrajny obrońca Radosław Gil.

Komplety punktów zainkasowały także dwa inne zespoły z naszego regionu i to na obcych murawach. Trudniej było JKS 1909 Jarosław, ale wygrywając w Chełmie, pogrążyli chyba gospodarzy. Mecz był niezwykle emocjonujący. Po I połowie gospodarze prowadzili 2:1, ale II odsłona zdecydowanie należała do jarosławian. Strzelili dwa gole i ostatecznie wygrali 3:2. Bramki strzelili: Marcin Sobol (36. min), Jarosław Dziedzic (70. min) i Rafał Kycko (86. min).

Sokół Sieniawa nie miał większych problemów z rozgromieniem w Tomaszowie Lubelskim tamtejszej Tomasovii. Sieniawianie wygrali 4:1 (2:0), strzelając wszystkie pięć bramek. Do siatki gospodarzy dwukrotnie trafił Paweł Hass (70. i 72. min) oraz Tomasz Walat (37. min) i Damian Skała (45. min). Autorem jedynego trafienia dla Tomasovii był… Mateusz Padiasek, który w 77. min trafił do własnej bramki.

IV liga

Dzisiaj swoje spotkania rozegrały nasze dwa IV-ligowe zespoły. Oba w roli gospodarzy. Ani jednak LKS Skołoszów, ani KS Wiązownica nie zdobyli kompletu punktów. Ci pierwsi przegrali 0:2 (0:0) ze Stalą Nowa Dęba, ci drudzy bezbramkowo zremisowali z Wisłokiem Wiśniowa.

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 20/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium