Życie Podkarpackie nr 17/2018 Życie Podkarpackie nr 17/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 115/2018, Środa 25 kwietnia 2018 r., Marka i Jarosława
Opublikowano
Jarosław
LKS Skołoszów „zaszalał” w Jastkowicach
Zwycięstwo i porażka to plon wyjazdowych spotkań dwóch naszych ekip w 20. kolejce IV-ligowych rozgrywek, która odbyła się 16 i 17 kwietnia br.
fot. Natalia Styś
Mateusz Kubas (w wyskoku) wrócił po kartkowej karencji do składu Wiązownicy, ale nie uchroniło to beniaminka przed porażką w Kolbuszowej.

Nie wiedzie się wiosną beniaminkowi z Wiązownicy. Problem w tym, że ta droga wiedzie donikąd. Wciąż nie wiadomo, ile zespołów opuści IV ligę, ale KS Wiązownica, który po rundzie jesiennej był w dość komfortowej sytuacji, niebezpiecznie zbliża się do strefy, która może grozić relegacją do niższej ligi. W Kolbuszowej poniósł trzecią porażkę z rzędu.
W kratkę gra LKS Skołoszów. W minionej kolejce zdobył trzy bezcenne punkty w Jastkowicach i oby była to zapowiedź lepszych dni dla podopiecznych Rajmunda Gorczycy. Skołoszowianie wygrali 4:2 (2:2), a bramki zdobyli: Mateusz Buczkowski (14. min), Marcin Gagat (36. min), Kamil Buczkowski (63. min) i Łukasz Tyrawski (88. min).

Kolbuszowianka Kolbuszowa – KS Wiązownica 1:0 (1:0)
Bramka: 1:0 K. Maca 41. min.
Kolbuszowianka: Kozioł – Hus, Ł. Maca, Cieślik, Skowron – Guzior (34. Fryc), Leśniowski (63. Dziedzic), Saj, Dziewit (72. Sidor) – Korab (88. Radoń), K. Maca.
Wiązownica: Mikus – Luft, Kubas, Bartnik, Fudali – Halejcio, Stefan (81. Iwański), Czub, Soczek – Misiąg (46. Hołub) – Gawłowski.
Sędziował: Marcin Konefał (Mielec). Żółte kartki: Ł. Maca oraz Misiąg, Czub i Luft. Widzów: 150.

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 17/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium