Życie Podkarpackie nr 25/2018 Życie Podkarpackie nr 25/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 171/2018, Środa 20 czerwca 2018 r., Bogny i Florentyny
Opublikowano
Lubaczów, Oleszyce
Pierwsze miejsce dla Oleszyc
Gimnazjaliści z Oleszyc zajęli pierwsze miejsce w I etapie kwalifikacji turnieju piłki nożnej Coca-Cola Cup 2016. Do dalszych rozgrywek awansowała również drużyna z Lisich Jam.
fot. archiwum szkoły

Zawody odbyły się w Zespole Szkół Publicznych w Dachnowie. W rozgrywkach wzięło udział 8 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy. W grupie A znaleźli się gimnazjaliści ze Starego Dzikowa, Cewkowa, Lisich Jam oraz Baszni Dolnej, a w grupie B z Dachnowa, Łukawca, Oleszyc i z Gimnazjum nr 1 w Lubaczowie.

Grupę A wygrali gimnazjaliści z Lisich Jam, wyprzedzając drużynę ze Starego Dzikowa. W grupie B bezkonkurencyjni byli młodzi piłkarze z Oleszyc. Na drugim miejscu znaleźli się natomiast lubaczowianie.

W półfinale Lisie Jamy pokonały Lubaczów 2:0, a Oleszyce wygrały ze Starym Dzikowem 4:2. W finale, po zaciętym boju, gimnazjaliści z Oleszyc pokonali rówieśników z Lisich Jam 4:2. Te dwie drużyny awansowały do drugiego etapu kwalifikacji turnieju Coca-Cola Cup 2016.

Zwycięska drużyna wystąpiła w składzie: Bartłomiej Sikora, Wojciech Kudła, Karol Czajkowski, Patryk Janczura, Kamil Matacz, Sebastian Owca, Michał Wacnik, Konrad Węgrzyn, Hubert Chromiński, Mateusz Stachniak oraz Michał Baran. Trener: Mieczysław Zadworny.
0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 25/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium