Życie Podkarpackie nr 16/2018 Życie Podkarpackie nr 16/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 111/2018, Sobota 21 kwietnia 2018 r., Feliksa i Anzelma
Opublikowano
Jarosław
Wygrana JKS 1909, porażka Wólczanki
Dzisiejszego (24 lutego br.) popołudnia dwa nasze III-ligowe zespoły rozegrały kolejne mecze kontrolne przed rozpoczynającą się 20 marca br. rundą wiosenną sezonu 2015 – 2016.
fot. www.facebook.com/klub100jks
Podopieczni Mariusza Sawy pewnie pokonali lidera IV ligi podkarpackiej Sokół Nisko.

Trudniejszego rywala „wybrała” sobie Wólczanka Stal Systems Wólka Pełkińska, bo na sztucznej nawierzchni stadionu w Woli Chorzelowskiej zmierzyła się z II-ligową Stalą Mielec. Co prawda mieleccy szkoleniowcy w przeważającej części desygnowali do gry juniorów, grających na co dzień w Centralnej Lidze Juniorów, ale fakt pozostawał faktem. Podopieczni Pawła Wtorka, który w tym pojedynku testował kolejnych piłkarzy (przypomnijmy, że Wólczankę Stal Systems wzmocnili już: Sławomir Wójcik ze Stali Rzeszów, Kamil Pydych z Rzemieślnika Pilzno, Damian Bożek i Patryk Szewczak ze Stali Mielec, Mariusz Korzępa z Siarki Tarnobrzeg i Mateusz Jurczak z Resovii Rzeszów), tym razem zza wschodniej granicy, przegrali 1:2 (1:1). Za sprawą Mateusza Kocura III-ligowiec objął prowadzenie, ale potem trafienia Szymona Urbaniaka i Mateusza Czyżyckiego dały ostatecznie wygraną mielczanom.
JKS 1909 Jarosław zmierzył się natomiast z mistrzem „jesieni” w IV lidze podkarpackiej Sokołem Nisko. Mecz rozegrany został w podjarosławskim Makowisku na Makovia Arenie. Do przerwy było nieco sensacyjnie, bo Sokół prowadził 1:0, ale drugie 45 minut zdecydowanie należało już do podopiecznych Mariusza Sawy. Strzelili pięć bramek, których autorami byli kolejno: Bartłomiej Raba (48.), Sebastian Dziedzic (61.), zawodnik testowany (81.), zawodnik testowany (85.) i Bartłomiej Gliniak (88.).

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 16/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium