Życie Podkarpackie nr 25/2018 Życie Podkarpackie nr 25/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 174/2018, Sobota 23 czerwca 2018 r., Wandy i Zenona
Opublikowano
Lubaczów
Kormed i Kozak Squad w finale
W niedzielę, 7 lutego, w hali sportowej Zespołu Szkół im. gen. Józefa Kustronia odbyły się mecze fazy play off MAAWsport Ligi.
fot. Tomasz Mielnik
Kormed (czarne stroje) ponownie okazał się lepszy od Juniorów MOS I.

Do rozstrzygnięcia spotkania pomiędzy zespołem Kolegium Sędziów z Traperem Lubaczów konieczne były rzuty karne, w których skuteczniejsi okazali się Sędziowie. W meczu Kormedu Lubaczów z drużyną Juniorów MOS I do wyłonienia zwycięzcy również nie wystarczył regulaminowy czas gry i potrzebna była dogrywka. Decydującą bramkę strzelił Radosław Hojdak, dając awans do finału Kormedowi.

W meczu o pierwsze miejsce zmierzą się: Kozak Squad i Kormed Lubaczów. O najniższy stopień podium powalczą natomiast pierwsza i druga drużyna Juniorów MOS. O piąte miejsce Kolegium Sędziów zmierzy się z PSP Lubaczów, a o siódme Czarni Oleszyce z Traperem Lubaczów.

Wyniki:

PSP Lubaczów – Czarni Oleszyce 3:2 (bramki: B. Pacuła 2, D. Żrałka – M. Linek, W. Kudła); Kolegium Sędziów – Traper Lubaczów  3:3, k. 4:2 (R. Pachołek, M. Powroźnik, M. Furgała – W. Kasperski, G. Obroślak); Kozak Squad – Juniorzy MOS II 2:0 (P. Gelmuda, M. Cisek); Kormed Lubaczów – Juniorzy MOS I 2:1 dogr. (P. Horodko, R. Hojdak – B. Maziarz).

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 25/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium