Życie Podkarpackie nr 20/2018 Życie Podkarpackie nr 20/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 141/2018, Poniedziałek 21 maja 2018 r., Wiktora i Tymoteusza
Opublikowano
Lubaczów
Football Academy podwójnie nagrodzona [WIDEO]
Duże wyróżnienie spotkało Football Academy Lubaczów podczas ogólnopolskiego Konwentu Football Academy, który w miniony weekend odbywał się w Licheniu Starym. Lubaczowski ośrodek został nagrodzony w dwóch kategoriach, a w jednej uzyskał nominację.
Na zdjęciu od lewej: Łukasz Pracało, Rafał Dudzic i Piotr Krzych.
„Oscary FA” zostały rozdane w 9 kategoriach. Dodatkowo Centrala wręczyła także nagrodę specjalną. Ośrodek z Lubaczowa pierwszą nagrodę otrzymał w kategorii „Najdynamiczniej rozwijający się ośrodek”. Przyznając ją, specjalna komisja oceniała wszystkie ośrodki pod względem postępu, jaki osiągnęły od stycznia do grudnia 2015 r. Nominowane były również: FA Dąbrowa Górnicza i FA Wałbrzych.
Lubaczów został także wybrany najlepszym klientem FA Shop. Ta kategoria docenia najaktywniejszych klientów tego sklepu. Nominowane były również ośrodki z Wałbrzycha i Boesławca.
Ekipa z Lubaczowa została również nominowana do nagrody w kategorii „Najlepszy start”. Tutaj zwycięzcą została FA Jeżowe.
– Ta nagroda jest dedykowana mojej żonie, która powinna tutaj być i to ona powinna odbierać tę nagrodę. Gdyby nie ona, nas by tutaj w ogóle nie było. Serdecznie dziękuję jej i trenerom z Lubaczowa, bo bez nich byśmy sobie nie poradzili – mówił podczas gali wręczenia „Oscarów FA” Rafał Dudzic, który wspólnie z żoną Eweliną prowadzi ośrodek w Lubaczowie.
O prestiżowe nagrody rywalizowało ponad 120 ośrodków.
„Nasze wyróżnienia potwierdzają, że na co dzień cały zespół Football Academy Lubaczów stara się zachować nie tylko wysoki poziom treningowy, ale również organizacyjny. Dokładamy wszelkich starań, aby nasz ośrodek był najlepszy pod względem treningowym, wizerunkowym oraz marketingowym. Wielkie podziękowania należą się naszym trenerom: Robert Machczyński, Piotrek Krzych, Witold Zaborniak, Łukasz Pracało nie tylko za trenowanie, ale wsparcie w otwarciu szkółki i również za trud jaki włożyli żeby FA Lubaczów działał na wysokim poziomie” – napisali na Facebooku szefowie lubaczowskiego ośrodka. Podziękowania za zaufanie składają również na ręce rodziców i małych zawodników, a za pomoc materialną - sponsorom.

Na filmie nagrody dla Football Academy Lubaczów: 45:40, 1:07:00, 1:09:37
0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 20/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium