Życie Podkarpackie nr 25/2018 Życie Podkarpackie nr 25/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 173/2018, Piątek 22 czerwca 2018 r., Pauliny i Flawiusza
Opublikowano
Jarosław, Laszki
Gospodarze najlepsi
Pięć drużyn reprezentujących szkoły podstawowe z terenu gminy Laszki rywalizowało w Mikołajkowym Turnieju Piłki Halowej.
fot. archiwum
Po zaciekłej rywalizacji zwyciężyła drużyna ze Szkoły Podstawowej w Laszkach, zdobywając 9 punktów. Tyle samo punktów zdobyła drużyna z Korzenicy, ale w bezpośredniej rywalizacji to Laszki okazały się lepsze. Każda drużyna otrzymała puchar oraz dyplom.
Ostatecznie klasyfikacja przedstawiała się następująco: 1. SP Laszki – 9 pkt., 2. SP Korzenica – 9 pkt., 3. SP Wietlin – 6 pkt., 4. SP Miękisz Nowy – 6 pkt., 5. SP Miękisz Stary – 0 pkt.
Na koniec wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali pamiątkowe medale, dyplomy i koszulki (ufundowane przez firmę MDM Polska z Bobrówki). Organizatorami turnieju był Zespół Szkół w Laszkach, UKS Jedynka Laszki, LKS Hetman Laszki i Urząd Gminy Laszki.
Sędzią głównym zawodów był Ryszard Duda, a sędzią technicznym Paweł Czerwiński. Obsługę medyczną zabezpieczał Krzysztof Skałuba z COM Jarosław.
Po turnieju rozegrano mecz towarzyski w siatkówkę pomiędzy drużynami Sportur Team Gmina Łańcut i Elektrokal Żagiel Radymno. W zaciętej rozgrywce lepsi okazali się zawodnicy z Łańcuta, wygrywając w tie-beaku.
0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 25/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium