Życie Podkarpackie nr 24/2018 Życie Podkarpackie nr 24/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 169/2018, Poniedziałek 18 czerwca 2018 r., Marka i Elżbiety
Opublikowano
Przemyśl
Zapraszamy na nasz turniej mikołajkowy!
Fundacja Życia Podkarpackiego „Podaruj Dzieciom Radość”, nasza redakcja i Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza 10 stycznia 2016 roku do przemyskiej hali sportowej przy ulicy Mickiewicza na VIII Charytatywny Noworoczny Turniej Piłki Nożnej.
fot. zbiory własne
W ubiegłorocznym przedwstępnym turnieju mikołajkowym na parkiecie hali POSiR emocji było co niemiara.

Turniej odbędzie się pod honorowym patronatem prezydenta miasta Roberta Chomy. Podczas imprezy zbierane będą pieniądze na zimowy wypoczynek dzieci z najuboższych przemyskich rodzin, wytypowanych przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej.

W styczniowym turnieju swój udział zapowiedziały drużyny oldbojów znanych polskich klubów, w których wystąpią gwiazdy polskiej piłki nożnej. Przeciwnikami tych drużyn będą miejscowe ekipy, które reprezentują firmy od lat wspierające nasza charytatywną akcję.

Aby lepiej przygotować się do turnieju styczniowego, ekipy z Przemyśla i okolic wyznaczyły sobie niedzielę, 6 grudnia br., na mecze kontrolne podczas „wewnętrznego” turnieju mikołajkowego. W turnieju wystąpią: Auto-Fan, Castorama, Eurobus, Reprezentacja Gminy Bircza, Quick Service i Życie Podkarpackie. Turniej odbędzie w hali POSiR. Początek o g. 10. Wstęp wolny. Zapraszamy!

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 24/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium