Życie Podkarpackie nr 16/2018 Życie Podkarpackie nr 16/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 114/2018, Wtorek 24 kwietnia 2018 r., Grzegorza i Aleksandra
Opublikowano
Region
Remisowo w Jarosławiu. Wólczanka minimalnie lepsza od Piasta
Dzisiaj, 14 listopada br., odbyło się siedem spotkań 19. kolejki (drugiej rundy wiosennej, rozgrywanej jesienią) III-ligowych rozgrywek. Dwa z nich były derbowymi spotkaniami zespołów z naszego regionu.
fot. Łukasz Delmanowicz
Polonista Mateusz Świst (z lewej) dał swojemu zespołowi remis w starciu z JKS 1909 Jarosław.

Po zdecydowanej wygranej JKS 1909 Jarosław w pierwszym meczu w Przemyślu z Polonią 3:0, faworytem rewanżu byli gospodarze, ale jak to w derbach bywa, faworyt nie zawsze staje na wysokości zadania. Mecz zakończył się polubownie, co z całą pewnością jest znacznie większym sukcesem dla podopiecznych Pawła Załogi. Końcowy wynik to 1:1 (0:0). Bramkę dla gospodarzy zdobył Bartosz Daszyk (59. min), wyrównał Mateusz Świst (76. min).
Ciekawie było także w Wólce Pełkińskiej. Tam z kolei rozgrane zostały derby powiatu jarosławskiego. W poczynaniach obu zespołów wiele było przypadkowości związanej z mocno wiejącym wiatrem. Wólczanka Stal Systems okazała się minimalnie lepsza od beniaminka z Tuczemp, wygrywając 1:0 (1:0). Autorem jedynego trafienia był Maciej Lech (27. min).
Po raz kolejny nie popisał się Orzeł Przeworsk, który przegrał w Zamościu. Dla Hetmana, po 18 (!) porażkach z rzędu, była to pierwsza zdobycz punktowa w sezonie 2015 – 2016. Gospodarze wygrali 2:1 (1:0). Gola dla Orła uzyskał Paweł Piątek (79. min.).
Ostatni z przedstawicieli naszego regionu, czyli Sokół Sieniawa swoje spotkanie rozegra jutro, 15 listopada br. Jego rywalem będzie zespół Avii Świdnik. Mecz w Sieniawie o godzinie 13.30.

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 16/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium