Życie Podkarpackie nr 20/2018 Życie Podkarpackie nr 20/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 143/2018, Środa 23 maja 2018 r., Iwony i Dezyderego
Opublikowano
Region
Niespodzianka w Jarosławiu. Wólczanka Stal Systems wreszcie wygrała
Tylko jedno zwycięstwo odniosły nasze III-ligowe zespoły w 16. kolejce spotkań, rozegranych 31 października br. Najciekawiej miało być w Jarosławiu, gdzie doszło do derbowego pojedynku JKS 1909 i Orła Przeworsk.
fot. www.hej.mielec.pl
Kiedyś Patryk Szewc (drugi z lewej) bramki strzelał dla Stali Mielec. Teraz trafia dla dobra Sokoła Sieniawa.

Pewnie nie tak wyobrażali sobie ten pojedynek kibice JKS 1909 Jarosław. Podopieczni Michała Szymczaka było zdecydowanym faworytem tej konfrontacji, ale po raz kolejny okazało się, że derby rządzą się swoimi prawami. Mecz zakończył się remisem 0:0.
Po pięciu kolejnych meczach bez smaku zwycięstwa, komplet punktów zaksięgowała wreszcie Wólczanka Stal Systems Wólka Pełkińska, która pewnie 3:0 (1:0) ograła Hetmana Zamość. Bramki dla zespołu prowadzonego przez Marka Rybkiewicza zdobyli: Kamil Hul (2.), Adrian Bednarz (61.) i Maciej Lech (66. min).
Efektownie z kolan potrafił podnieść się Sokół Sieniawa, który przegrywał u siebie z Lublinianką Lublin już 0:2, ale ostatecznie uratował punkt, remisując 2:2 (0:2). Dwie bramki dla „sokołów” zdobył Patryk Szewc (49. i 52. min).
Niestety, nie powiodło się beniaminkom z Przemyśla i Tuczemp. Polonia, grająca bez pauzującego za żółte kartki bramkarza Piotra Krzanowskiego, nie miała nic do powiedzenia w Krośnie, ponosząc najwyższą porażkę w trwającym sezonie 0:4 (0:1).
Piast próbował stawić czoła Stali w Rzeszowie, ale było to ponad siły i umiejętności podopiecznych Marka Strawy. Beniaminek uległ rywalowi aż 0:6 (0:4).

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 20/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium