Życie Podkarpackie nr 24/2018 Życie Podkarpackie nr 24/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 171/2018, Środa 20 czerwca 2018 r., Bogny i Florentyny
Opublikowano
Jarosław, Przeworsk, Przemyśl
JKS 1909 Jarosław rozgromił Hetmana Zamość
Bez wątpienia wydarzeniem 12. kolejki III-ligowych spotkań, rozegranych 3 i 4 października br., był wynik z Jarosławia. Podopieczni Michała Szymczaka roznieśli słabiuteńkiego Hetmana Zamość aż 8:0!
fot. Jakub Kwiecień
Jarosław Jamrozik (z prawej) strzelił Hetmanowi Zamość aż pięć bramek.

Kapitalną dyspozycją strzelecką błysnął 19-letni wychowanek jarosławskiego klubu Jarosław Jamrozik, który strzelił aż pięć bramek. Trzy kolejne dołożyli: Bartłomiej Raba, Kacper Rop i Mariusz Kukiełka.
Cenny remis z Rzeszowa wywiózł Sokół Sieniawa. Pod wodzą Ryszarda Federkiewicza „sokoły” nie przegrywają na Hetmańskiej i tak było w tym wypadku. Końcowy rezultat to 1:1 (0:0), a autorem bramki dla sieniawian był w 62. min Tomasz Walat, skutecznie egzekwując rzut karny po ręce jednego z rzeszowskich defensorów.
Z jednym punktem z Boguchwały wróciła do domu ekipa Wólczanki Stali Systems Wólka Pełkińska. Podopieczni Marka Rybkiewicza zremisowali 1:1 (1:0). Gola na wagę punktu zdobył w 52. min ładnym strzałem Bartłomiej Poprawa.
Drugą wyjazdową porażkę z rzędu zanotował beniaminek z Przemyśla. Tym razem Polonia nie sprostała Chełmiance, choć prowadziła w tym meczu 2:1 po bramkach Arkadiusza Gosy (36. min) i Sebastiana Kocója (48. min). Ostatecznie ulegli jednak chełmianom 2:4 (1:1). Kolejne spotkanie bez punktów sprawiło, że dla podopiecznych Pawła Załogi tabela znacznie się spłaszczyła.
Nie powiodło się Piastowi Tuczempy i Orłowi Przeworsk, ale rywali mieli niezwykle wymagających. Piast grał w Krośnie z Karpatami i uległ 0:2 (0:1), Orzeł natomiast przy sztucznym świetle na Arenie Lublin z Motorem. Przeworszczanie przegrali 0:4 (0:1).

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 24/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium