Życie Podkarpackie nr 25/2018 Życie Podkarpackie nr 25/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 175/2018, Niedziela 24 czerwca 2018 r., Jana i Danuty
Opublikowano
Region
Wisłoka zmiażdżona w Wiązownicy. Rewelacyjny Damian Buczkowski
Zwycięstwo i porażka to efekt występów na własnym boiskach IV-ligowych zespołów z naszego regionu w ramach 7. kolejki mistrzowskich spotkań.
fot. Natalia Styś
Maciej Saramak (biała koszulka, w wyskoku) strzelił trzecią bramkę w wygranym 5:0 przez beniaminka z Wiązownicy meczu z Wisłoką Dębica.

Znakomity mecz przeciwko Wisłoce Dębica rozegrał dzisiaj, 13 września br., zespół KS Wiązownica. Podopieczni grającego trenera Bogusława Sierżęgi rozbili spadkowicza z III ligi pięcioma bramkami, a mogli więcej, bo sytuacji mieli jeszcze kilka. Ostatecznie skończyło się 5:0 (1:0), a bramki strzelili: Mateusz Hołub 2 (63. i 75. min – obie z rzutów karnych), Łukasz Czub (18. min), Maciej Saramak (68. min) i Przemysław Brzyski (89. min).
Mocnej Crasnovii Krasne postawił się u siebie LKS Skołoszów. Niesamowitej rzeczy dokonał miejscowy bramkarz Damian Buczkowski, który obronił dwa rzuty karne (!), egzekwowane przez Sławomira Rozborskiego i… jego vis-a-vis Piotra Kukulskiego, ale nie dało to choćby punktu, bo zespół kierowany przez Rajmunda Gorczycę gola na wagę remisu stracił w doliczonym czasie gry. Crasnovia wygrała w Skołoszowie 2:3 (1:2). Bramki dla gospodarzy strzelili: Marcin Gagat (44. min) i Wojciech Pilawa (88. min).

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 25/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium