Życie Podkarpackie nr 16/2018 Życie Podkarpackie nr 16/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 114/2018, Wtorek 24 kwietnia 2018 r., Grzegorza i Aleksandra
Opublikowano
Lubaczów, Oleszyce
Oldboye Czarnych z pucharem. Dziś mecz dla Mariana Horodki
Sześć drużyn przystąpiło do walki o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Oleszyce w piłce nożnej. Mecze w grupach rozgrywane były w sobotę, 25 lipca, a finałowe – w niedzielę, 2 sierpnia.

Wyniki w grupie A: Legia Oleszyce – Oldboy Czarni Oleszyce 1:2; Piekarnia Tradycja i Smak Stare Oleszyce/Czarni II – Oldboy 1:2; Piekarnia – Legia 9:2. Grupa B: Zjednoczeni Zabiała-Stare Sioło – Błękitni Futory 2:3; Zjednoczeni Zabiała-Stare Sioło – Błękitni Zalesie 1:4; Błękitni Zalesie – Błękitni Futory 1:1.

W półfinale Oldboy Czarni Oleszyce pokonali Błękitnych Futory 2:0, a Błękitni Zalesie Piekarnię/Czarni II 3:1.

W meczu o III miejsce Błękitni Futory okazali się lepsi od połączonych sił Piekarni i Czarnych II, zwyciężając 2:1. W finale Oldboy Czarni Oleszyce nie dali szans Błękitnym Zalesie, ogrywając ich 3:1.

Zagrają dla Mariana

W najbliższą sobotę zostaną zainaugurowane rozgrywki V ligi okręgowej. Szczególne emocje zapowiadają się w Oleszycach, gdzie Czarni zmierzą się w derbowym pojedynku z Pogonią-Sokół Lubaczów. Mecz rozpocznie się o godz. 17.00, a biletem wstępu będzie cegiełka za 5 zł. Cały dochód zostanie przeznaczony na zakup protezy dla byłego piłkarza Mariana Horodki, który w wypadku stracił lewą nogę.

Oldboy Czarni Oleszyce wystąpili w składzie: Piotr Knap, Kazimierz Knap, Maciej Knap, Andrzej Gryniewicz, Krzysztof Walicki, Krzysztof Młodowiec, Paweł Paryniak, Darek Żuk, Łukasz Pracało, Andrzej Urbaniak, Darek Urbaniak, Kamil Nowak, Janusz Buniowski, Paweł Derylak, Marcin Siryk.

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 16/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium