Życie Podkarpackie nr 17/2018 Życie Podkarpackie nr 17/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 115/2018, Środa 25 kwietnia 2018 r., Marka i Jarosława
Opublikowano
Lubaczów
Młodzicy MOS Lubaczów nie mieli sobie równych
W bardzo dobrych nastrojach zakończyli sezon młodzicy starsi i młodsi Miejskiego Ośrodka Sportu w Lubaczowie. Obie drużyny zajęły pierwsze miejsca w swoich ligach.
fot. Archiwum MOS Lubaczów
Ze zwycięstwa w lidze cieszą się zawodnicy zarówno Młodzików Starszych, jak i Młodszych. Ci pierwsi przez cały sezon rozegrali w sumie 14 meczów, z czego wygrali aż 11. Odnotowali także 2 remisy i tylko 1 porażkę. W sumie zdobyli 35 punktów, z bilansem bramek 50:10.
W zakończonym właśnie sezonie równie dobrze prezentowali się zawodnicy z drużyny Młodzika Młodszego. Zespół rozegrał 10 meczów, z czego wygrał 8, raz zremisował i raz przegrał. W sumie młodzi zawodnicy MOS zdobyli 25 punktów, przy bilansie bramek 82:20.
Trener Robert Machczyński przyznaje, że w drużynach znalazło się kilka perełek. – Pięciu chłopaków od września idzie do Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Rzeszowie, a jeden wyjeżdża na obóz Polonii Warszawa. Jest kilka talentów i jeśli będą pracować tak, jak do tej pory, to wkrótce o nich usłyszymy – mówi.
Kadra drużyny Młodzików Starszych: Bartosz Siryk, Mateusz Powroźnik, Kacper Antosz, Marcin Dryblak, Klaudiusz Hulak, Gabriel Misztal, Karol Szmagara, Andrzej Antosz, Adrian Jarmuziewicz, Kacper Furgała, Bartosz Obirek, Konrad Ważny, Patryk Sęga, Jakub Reizer, Szymon Tabor, ŻakPatryk , Maciej Grabowski, Piotr Dubniewicz, Kacper Kalita, Aleksander Witkoś.
Kadra drużyny Młodzików Młodszych: Szymon Połuch, Michał Tryniecki, Maciej Grabowski, Jakub Lesiczka, Maciej Lesiczka, Jakub Mróz, Piotr Dubniewicz, Aleksander Witkoś, Kacper Kalita, Jakub Powroźnik, Tomasz Lis, Kamil Skórski, Łukasz Babij.
Trenerem obydwu zespołów jest instruktor i koordynator sekcji piłki nożnej Miejskiego Ośrodka Sportu – Robert Machczyński.
0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 17/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium