Życie Podkarpackie nr 31/2020 Życie Podkarpackie nr 31/2020

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 218/2020, Środa 5 sierpnia 2020 r., Marii i Stanisławy
Opublikowano
Region
Drugi triumf Piasta Tuczempy. Remisy JKS, Orła i Polonii
Dzisiejszego, 29 lipca br., popołudnia rozegrana została II kolejka zmagań w IV lidze podkarpackiej. Drugie zwycięstwo w sezonie odniósł Piast Tuczempy i awansował na pozycję wicelidera tabeli.
Bramkarz Polonii Piotr Cisek w meczu z Karpatami trzykrotnie wyciągał piłkę z siatki. W Głogowie Małopolskim nie skapitulował ani razu.
fot. Kamil Krukiewicz
Bramkarz Polonii Piotr Cisek w meczu z Karpatami trzykrotnie wyciągał piłkę z siatki. W Głogowie Małopolskim nie skapitulował ani razu.

Podopieczni Marka Strawy wygrali pierwszy mecz wyjazdowy w sezonie. Po inauguracyjnym triumfie u siebie z Lechią Sędziszów Małopolski (3:1) pokonali w Targowiskach tamtejszego Partyzanta 1:2 (0:1), po bramkach Kacpra Koguta (12. min) i Łukasza Tyrawskiego (71. min). Mieli jednak pryz tym trochę szczęścia, bo gospodarze w 52. min nie wykorzystali rzutu karnego. Szczęście sprzyja jednak lepszym…

Ekipa JKS Jarosław w I kolejce wygrała w Jaśle z Czarnymi (0:2). W pierwszym meczu na stadionie przy ul. Bandurskiego w Jarosławiu zmierzyli się z Izolatorem Boguchwała. Tym razem zespół Arkadiusza Barana podzielił się punktami z rywalem, remisując 1:1 (1:0). Autorem gola był Adrian Brodowicz (39. min).

Bezbramkowymi remisami zakończyły się pojedynki z udziałem Orła Przeworsk i Polonii Przemyśl. Dla obu to pierwsze punktowe zdobycze w sezonie. Ci pierwsi rywalizowali u siebie z Iglopoolem Dębica u siebie, ci drudzy z Głogovią Głogów Małopolski na wyjeździe.

Porażkę na swoim koncie zanotował natomiast Start Pruchnik, który przegrał u siebie z Legionem Pilzno 1:3 (0:1). Jedyną bramkę strzelił Roman Znamieńczyków (76. min).

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 31/2020
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium