Życie Podkarpackie nr 22/2020 Życie Podkarpackie nr 22/2020

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 155/2020, Środa 3 czerwca 2020 r., Leszka i Kłotyldy
Opublikowano
Przemyśl
Piłkarze ręczni ORLEN Upstream Czuwaj Przemyśl pomagają w dobie epidemii. Solidarni w walce z COVID-19
Szalejąca od kilkunastu tygodni epidemia koronawirusa SARS-CoV-2 wywołała niespotykaną dotąd sytuację społeczno-gospodarczą w naszym kraju. Stoimy przed obliczem chyba największego kryzysu gospodarczego w historii. Piłkarze ręczni ORLEN Upstream Czuwaj Przemyśl zapraszają do przyłączenia się do kolejnej pięknej akcji organizowanej przez klub. Akcji, która zapoczątkowana została przez świętami wielkanocnymi.
Piłkarze ręczni ORLEN Upstream Czuwaj Przemyśl pomagają w dobie epidemii. Solidarni w walce z COVID-19
fot. materiały własne zespołu

Akcja ta tożsama jest z mottem przewodnim przemyskich szczypiornistów „Gramy dla Was”. Zebrane w trakcie zbiorki pieniądze piłkarze ręczni przeznaczają na: zakup artykułów spożywczych, chemicznych, artykułów higieny osobistej dla osób w trudnej sytuacji ekonomicznej, wynikającej z epidemii, zakup i dowóz obiadów dla osób starszych, najbardziej zagrożonych skutkami zarażenia, a także dla osób w trudnej sytuacji ekonomicznej, wynikającej z epidemii oraz na zakup i dystrybucja wśród mieszkańców Przemyśla, środków ochrony (maseczek, rękawic, płynu do dezynfekcji), minimalizujących ryzyko zarażenia się COVID-19.

Wszystkie dokonane zakupy są dokumentowane rachunkami, a odbiór wszelkich artykułów, obiadów, środków ochrony, potwierdzany przez odbiorców. Oczywiście wsparcie pieniężne jest bardzo istotne, ale nie mniej wartościowa będzie tez inna pomoc. Wszystkie osoby, firmy, które są w stanie pomóc, przekazując potrzebny asortyment, gorąco zapraszamy do kontaktu pod numerem 795 742 547 lub mailowo: biuro@srsprzemysl.pl.

 

Nagrody za datki

Ale nie ma nic za darmo… Klub odwdzięcza się  oczywiście w ramach możliwości – wszystkim darczyńcom. Każdy, kto okaże serce i wesprze akcję nawet najdrobniejszą wpłatą, otrzyma od ORLEN Upstream Czuwaj Przemyśl imienne podziękowania.

Przy wpłacie minimum 20 zł sportowcy przekażą darczyńcy zestaw dwóch klubowych długopisów. Zestaw dwóch kalendarzy i dwóch długopisów dostarczą każdemu, kto zasili zbiórkę kwotą minimum 70 zł. Oczywiście kalendarze opatrzone będą  imienną dedykacją i podpisami członków zespołu. Oficjalna, reprezentacyjna, klubowa koszulka polo w kolorze czerwonym to prezent dla każdego, kto dokona wpłaty minimum 100 zł, natomiast przy kwocie 150 zł, razem z koszulką, pojawi się u każdego darczyńcy zestaw kalendarzy i długopisów. 

– Podobno nasi  zawodnicy, efektownie prezentują się w tegorocznych strojach meczowych. Będzie nam niezmiernie miło, gdy zobaczymy naszych kibiców ubranych w pomarańczowe koszulki ORLEN Upstream Czuwaj Przemyśl. Z wielką przyjemnością dostarczymy je wraz z kalendarzami i długopisami osobom, które wspomogą naszą akcję kwotą minimum 250 złotych. Aby sprawdzić, jak prezentują się one na tle parkietu naszej hali sportowej, proponujemy też indywidualny trening podstaw piłki ręcznej z wybranym zawodnikiem. Dodatkowo, pierwsze pięć osób, które wpłaci łącznie kwotę minimum 250 złotych, otrzyma bon na pizzę od naszego długoletniego partnera pizzerii DaGrasso Przemyśl – wyliczył prezes SRS Przemyśl Robert Skawiński.

 

Można i pocztą

Wszystkie prezenty mogą być również wysłane pocztą pod wskazany adres. W takiej sytuacji klub – prosząc o zrozumienie – zwróci się do chętnych z prośbą o dodatkową wpłatę w celu pokrycia kosztów wysyłki.

– Po zakończonej akcji, stworzony zostanie specjalny plakat, na którym szczypiorniści zamieszczą informacje o wszystkich darczyńcach, którzy wspomogli zbiórkę i wyrazili zgodę na udostępnienie swoich danych. Już wielokrotnie pokazywaliśmy, że solidarność to nasza cecha narodowa. Jeszcze raz gorąco zachęcamy wszystkich do zaangażowania się w naszą akcję. Każdy gest dobrej woli ma niesamowite znaczenie w obecnym, bardzo ciężkim czasie – podsumował R. Skawiński.

Szczegóły akcji.

artykuł premium
Przeczytałeś tylko fragment tekstu.
Chcesz mieć dostęp do pełnej treści tego i wszystkich
innych artykułów na Życie.pl?
Przejdź na wersję Premium
już od 5,99 zł miesięcznie
Masz już wykupiony dostęp? zaloguj się
Co otrzymasz w wersji Premium?
Dostęp do pełnych wersji wszystkich artykułów
Dostęp do e-wydań
Dostęp do ogłoszeń drobnych z gazety Życie Podkarpackie
Rabaty przy prenumeracie
Dowiedz się więcej
0 Komentarzy
Szanowni Państwo,
wokół tematu koronawirusa pojawia się wiele plotek. Do nas również docierają różne informacje, które staramy się weryfikować i potwierdzić oficjalnie albo nieoficjalnie, ale z niemal 100-procentową pewnością. Nie jest to niestety łatwe i zależne od nas. Natomiast nie będziemy pisać tekstów opartych na „ktoś coś powiedział”, bo to jedynie rodzi niepotrzebny chaos i panikę. A teraz potrzebne są spokój i przestrzeganie zasad. Niczego nie ukrywamy i o wszystkim będziemy RZETELNIE informować!
Redakcja nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy pod artykułami, mimo to prosimy serdecznie o powstrzymanie się od powielania w nich pogłosek. Bądźmy odpowiedzialni! Prosimy naszych Czytelników również o to, by polegali jedynie na ZWERYFIKOWANYCH informacjach.
Redakcja
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 22/2020
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium