Życie Podkarpackie nr 21/2018 Życie Podkarpackie nr 21/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 145/2018, Piątek 25 maja 2018 r., Urbana i Grzegorza
Opublikowano
Region
Remisowe III-ligowe derby w Przeworsku
Dzisiejszego (6 czerwca br.) popołudnia piłkarze III ligi podkarpacko-lubelskiej rozegrali ostatnią, 34. kolejkę spotkań. Żadna z naszych ekip na koniec nie może pochwalić się zwycięstwem. Ligę wygrała Stal Rzeszów, która niebawem przystąpi do barażowego dwumeczu o awans do II ligi.
fot. Justyna SŁOTA
Łukasz Bursztyka (nr 7) był w tym sezonie jednym z motorów napędowych Sokoła Sieniawa.

Oczy kibiców z naszego regionu zwrócone były na Przeworsk, gdzie miejscowy Orzeł gościł Sokoła Sieniawa. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1 (0:1), chyba szczęśliwszym dla sieniawian. Prowadzenie dla nich w 27. min uzyskał Damian Skała. Wyrównał w 55. min Paweł Piątek. W 76. min gospodarze mieli znakomitą okazję do zainkasowania kompletu punktów, ale Mateusz Skała nie wykorzystał rzutu karnego.
Beniaminek z Wólki Pełkińskiej ostatni ligowy mecz udanego dla nich sezonu rozgrywał na własnym boisku, gdzie ich rywalem była Chełmianka Chełm. Podopieczni Marka Rybkiewicza zremisowali 1:1 (1:1), a jedyną bramkę strzelił w 44. min Adrian Bednarz. Przyjezdni w 45. min nie wykorzystali rzutu karnego. Pechowym egzekutorem był Mateusz Olszak, który już w 3. min otworzył wynik tego spotkania.
Trochę wstydliwą porażką 0:4 (0:2) ze zdegradowaną Stalą Kraśnik zakończył sezon zespół JKS 1909 Jarosław. Druga część rundy wiosennej była dla jarosławian koszmarem. W ostatnich siedmiu spotkaniach ponieśli sześć porażek, zdobywając ledwie jeden punkt.

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 21/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium