Życie Podkarpackie nr 24/2018 Życie Podkarpackie nr 24/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 169/2018, Poniedziałek 18 czerwca 2018 r., Marka i Elżbiety
Opublikowano
Przeworsk
Zawodnicy „Orła” na spotkaniu po latach
Miejski Klub Sportowy „Orzeł” Przeworsk obchodzi w tym roku jubileusz siedemdziesięciolecia. Z tej okazji zorganizowano szereg imprez kulturalno-sportowych. Jednym z wydarzeń towarzyszących obchodom było „Spotkanie po latach”.
fot. Barbara Chmura
Uczestnicy rozegrali niecodzienny mecz, ponieważ na boisko wyszło 28 piłkarzy.

30 maja na stadionie przy ulicy Budowlanych w Przeworsku spotkało się ponad stu sympatyków przeworskiej drużyny: byli i obecni zawodnicy oraz trenerzy. Uczestnicy rozegrali niecodzienny mecz, ponieważ na boisko wyszło 28 piłkarzy. Sportowe starcie zakończyło się remisem. – To wspaniałe uczucie wyjść po sześciu latach ponownie na murawę stadionu „Orła” Przeworsk i zagrać u boku dawnych kolegów z boiska – mówił były junior Wojciech Kiełbasa.

Wśród zgromadzonych na stadionie obecni byli: burmistrz Przeworska Leszek Kisiel, członek Zarządu Powiatu Przeworskiego Jan Pieniążek oraz radny sejmiku województwa Tomasz Bury. Imprezę zorganizował przeworski radny Tomasz Majba oraz były trener juniorów „Orła” Łukasz Laska.

Po oficjalnym meczu uczestnicy spotkali się przy grillu. – Dziękuję wszystkim kolegom, którzy odpowiedzieli na zaproszenie! Trudno w paru słowach opisać atmosferę panującą na tym spotkaniu. Po prostu warto było w tym uczestniczyć! – podsumował Tomasz Majba.

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 24/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium