Życie Podkarpackie nr 21/2020 Życie Podkarpackie nr 21/2020

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 155/2020, Środa 3 czerwca 2020 r., Leszka i Kłotyldy
Opublikowano
Region
Drugi triumf Sokoła Sieniawa! Wólczanka Stal Systems nie zmogła beniaminka
W Święto Wojska Polskiego, 15 sierpnia br., piłkarze III ligi (grupa IV) rozegrali 2. kolejkę mistrzowskich spotkań. Drugi komplet punktów zapisał na swoim koncie Sokół Sieniawa.
Młody bramkarz Wólczanki Stal Systems Oskar Kubik tym razem zachował czyste konto, ale jego partnerom ani razu nie udało się skierować piłki do siatki rywala z Dębicy.
fot. www.gkstychy.pl
Młody bramkarz Wólczanki Stal Systems Oskar Kubik tym razem zachował czyste konto, ale jego partnerom ani razu nie udało się skierować piłki do siatki rywala z Dębicy.

Podopieczni Szymona Szydełki drugi mecz (po inauguracyjnym triumfie z Chełmianką Chełm) rozegrali na własnym boisku. Tym razem ich rywalem był jeden z faworytów rozgrywek – Wisła Puławy. Sieniawianie po raz kolejny zaprezentowali dobrą organizację gry, zwłaszcza w ofensywie, nie pozwalając gościom na zbyt wiele. Sami zaś czyhali na błędy przeciwnika, a te często jednak się nie przydarzały. Dlatego o wszystkim mogła rozstrzygnąć jedna akcja i jeden celny strzał. Tak też się stało. Sokół ostatecznie wygrał 1:0 (1:0), a autorem jedynego gola był w 36. min Bartłomiej Purcha.

Po bardzo miłej niespodziance, jaką był triumf (2:1) w Krakowie z Hutnikiem, ekipa Wólczanki Stal Systems Wólka Pełkińska po raz pierwszy zaprezentowała się własnym kibicom. Ich rywalem był beniaminek – Wisłoka Dębica. Mimo optycznej przewagi, kilku okazji do strzelenia bramki, zespół Marcina Wołowca zremisował 0:0.

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 21/2020
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium