Życie Podkarpackie nr 21/2018 Życie Podkarpackie nr 21/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 143/2018, Środa 23 maja 2018 r., Iwony i Dezyderego
Opublikowano
Region
Sokół Sieniawa wygrał w Żółkiewce
W dzisiejszych (24 maja br.) meczach 32. kolejki III ligi podkarpacko-lubelskiej najlepiej z naszych zespołów zaprezentowała się ekipa Sokoła Sieniawa, która wywiozła komplet punktów z Żółkiewki.
fot. www.tomasovia.tomaszow.info
22-letni Paweł Hass (ciemny strój) znakomicie spisuje się w tym sezonie w barwach Sokoła Sieniawa. W Żółkiewce zdobył swoją 13 bramkę i jest najskuteczniejszym piłkarzem zespołu.

Podopieczni Ryszarda Federkiewicza trzy punkty zapewnili sobie bardzo szybko, bo już po 11 minutach gry! W 3. min do siatki gospodarzy trafił wychowanek Pogoni-Sokoła Lubaczów, 22-letni Paweł Hass, w 11. min z kolei wynik podwyższył Mateusz Trawka. Potem goście na tyle umiejętnie się bronili, że do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie.
Jeden punkt wywalczył Orzeł Przeworsk, który gościł u siebie Orlęta Radzyń Podlaski. Wygrana zapewniłaby już podopiecznym Grzegorza Sitka pewne utrzymanie, ale i ten punkt znacznie przybliża zespół do tego celu.
Nie popisał się natomiast przeżywający wyraźny kryzys JKS 1909 Jarosław. Zespół prowadzony przez grającego trenera Piotra Ciska doznał wstydliwej porażki 1:6 (0:3) w Boguchwale z tamtejszym Izolatorem. Jedyną bramkę w 90. min z rzutu karnego zdobył Artur Bańka. Szczęście, że rozgrywki mają się ku końcowi…

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 21/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium