Życie Podkarpackie nr 22/2020 Życie Podkarpackie nr 22/2020

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 157/2020, Piątek 5 czerwca 2020 r., Walerii i Bonifacego
Opublikowano
Przemyśl
Orliki Hensfort w Odessie
W pięknej nadmorskiej Odessie na Ukrainie odbył się piłkarski turniej „Trzech Mórz”, w którym udział wzięły młodzieżowe drużyny z: Ukrainy, Mołdawii, Gruzji, Azerbejdżanu oraz Białorusi i Polski. Nasz kraj reprezentowała ekipa UKS Orlik Hensfort Przemyśl.
Orlik Hensfort Przemyśl rozegrał dobry turniej w Odessie.
fot. ze zbiorów własnych
Orlik Hensfort Przemyśl rozegrał dobry turniej w Odessie.

Młodzi przemyślanie po zaciętych pojedynkach zajęli ostatecznie czwarte miejsce. – Możliwość rywalizowania w międzynarodowym gronie i tak pięknym mieście jak Odessa była dla naszych chłopców fantastycznym wydarzeniem. Oczywiście nie byłoby to możliwe bez wsparcia sponsorów. Dziękuję tu przede wszystkim firmie Hensfort oraz panu Witoldowi Oleksowowi. Wierzę, że dzięki dalszemu wsparciu oraz fantastycznemu zaangażowaniu dzieci, rodziców oraz trenerów piłkarski świat stanie przed nami otworem – powiedział  Henryk Łaskarzewski, prezes i jednocześnie trener UKS „Orlik”.

Dotychczas Orliki Hensfort brały udział w czterech turniejach zagranicznych. W lutym br. tuż przy legendarnym stadionie Camp Nou w Barcelonie doszło do niespotykanego w skali Przemyśla i regionu meczu, w którym Orliki zmierzyły się z zawodnikami akademii piłkarskiej FC Barcelony.

– Orliki odzwierciedlają wszystko to, czym kierujemy się jako firma: ambicja, ciągłe poprawianie umiejętności oraz odważne konkurowanie na arenie międzynarodowej. Udział w turnieju Trzech Mórz pokazuje, że to co wspólnie robimy, zostaje dostrzeżone w niemal każdym zakątku naszego kontynentu – podsumował Paweł Rząsa, koordynator projektu z ramienia firmy Hensfort.
0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 22/2020
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium