Życie Podkarpackie nr 33/2019 Życie Podkarpackie nr 33/2019

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 231/2019, Poniedziałek 19 sierpnia 2019 r., Bolsława i Juliana
Opublikowano
Przeworsk
Kolejny znakomity występ Sokoła Sieniawa
Po raz pierwszy w rundzie wiosennej piłkarze III ligi wyszli na murawę w środku tygodnia. 10 kwietnia br. rozegrana została 23. Kolejka mistrzowskich spotkań.
fot. Kamil Krukiewicz
Tym razem kapitan Wólczanki Stal Systems Wólka Pełkińska Krzysztof Pietluch nie trafił do siatki rywala. Nadal pozostaje z 10 bramkami na koncie w sezonie 2018 – 2019.

Po znakomitym meczu i pokonaniu niedawno na własnym boisku spadkowicza z II ligi Wisły Puławy, piłkarze Sokoła Sieniawa po raz kolejny potwierdzili, że u siebie są w stanie zagrozić największym. Tym razem rywalem podopiecznych Szymona Szydełki był Hutnik Kraków.

Spotkanie rozstrzygnęło się w ciągu pierwszych 19 minut. Co prawda prowadzenie w 7. min zdobyła ekipa z Suchych Stawów (strzelcem bramki był Błażej Radwanek), ale potem rządzili już piłkarze Sokoła. Efektem ich przewagi były dwa gole, zdobyte przez Sebastiana Brockiego (11. min) i Bartłomieja Purchę (19. min). W kolejnych fragmentach gry – mimo licznych okazji z obu stron – wynik meczu nie zmienił się.

Także na własnym boisku rywalizowali zawodnicy Wólczanki Stal Systems Wólka Pełkińska. Ich przeciwnikiem były Orlęta Radzyń Podlaski. Pojedynek zakończył się remisem 1:1 (1:0), co nie jest sukcesem podopiecznych Marka Rybkiewicza. Bramkę dla nich zdobył Adrian Kajpust (44. min), wyrównał w 73. min Karol Kalita.

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 33/2019
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium