Życie Podkarpackie nr 21/2020 Życie Podkarpackie nr 21/2020

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 152/2020, Niedziela 31 maja 2020 r., Anieli i Petroneli
Opublikowano
Przeworsk
Kolejny znakomity występ Sokoła Sieniawa
Po raz pierwszy w rundzie wiosennej piłkarze III ligi wyszli na murawę w środku tygodnia. 10 kwietnia br. rozegrana została 23. Kolejka mistrzowskich spotkań.
Tym razem kapitan Wólczanki Stal Systems Wólka Pełkińska Krzysztof Pietluch nie trafił do siatki rywala. Nadal pozostaje z 10 bramkami na koncie w sezonie 2018 – 2019.
fot. Kamil Krukiewicz
Tym razem kapitan Wólczanki Stal Systems Wólka Pełkińska Krzysztof Pietluch nie trafił do siatki rywala. Nadal pozostaje z 10 bramkami na koncie w sezonie 2018 – 2019.

Po znakomitym meczu i pokonaniu niedawno na własnym boisku spadkowicza z II ligi Wisły Puławy, piłkarze Sokoła Sieniawa po raz kolejny potwierdzili, że u siebie są w stanie zagrozić największym. Tym razem rywalem podopiecznych Szymona Szydełki był Hutnik Kraków.

Spotkanie rozstrzygnęło się w ciągu pierwszych 19 minut. Co prawda prowadzenie w 7. min zdobyła ekipa z Suchych Stawów (strzelcem bramki był Błażej Radwanek), ale potem rządzili już piłkarze Sokoła. Efektem ich przewagi były dwa gole, zdobyte przez Sebastiana Brockiego (11. min) i Bartłomieja Purchę (19. min). W kolejnych fragmentach gry – mimo licznych okazji z obu stron – wynik meczu nie zmienił się.

Także na własnym boisku rywalizowali zawodnicy Wólczanki Stal Systems Wólka Pełkińska. Ich przeciwnikiem były Orlęta Radzyń Podlaski. Pojedynek zakończył się remisem 1:1 (1:0), co nie jest sukcesem podopiecznych Marka Rybkiewicza. Bramkę dla nich zdobył Adrian Kajpust (44. min), wyrównał w 73. min Karol Kalita.

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 21/2020
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium