Życie Podkarpackie nr 24/2018 Życie Podkarpackie nr 24/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 171/2018, Środa 20 czerwca 2018 r., Bogny i Florentyny
Opublikowano
Przeworsk
10 lat przeworskich szczypiornistów
9 maja szczypiorniści świętowali swój jubileusz. 10 lat istnienia Stowarzyszenia Piłki Ręcznej „Orzeł” Przeworsk obchodzono oczywiście na sportowo.
fot. UM Przeworsk
Stowarzyszenie Piłki Ręcznej „Orzeł” Przeworsk ma już 10 lat.

Uroczystości rozpoczęły się mszą św. w kościele oo. Bernardynów. Następnie w hali sportowej im. Tadeusza Ruta rozegrano spotkanie piłki ręcznej pomiędzy zespołem „Orła” z sezonu 2006/2007 a aktualną drużyną SPR „Orzeł”.  W niecodziennym meczu zwycięski okazał się zespół z pierwszych rozgrywek II ligi. W wydarzeniu wzięli udział burmistrz miasta Przeworska Leszek Kisiel oraz zastępca burmistrza Wojciech Superson.

Po meczu odbyła się dekoracja działaczy SPR „Orzeł”. Odznaczenia związkowe wręczył prezes POZPR w Rzeszowie Marian Sikora wraz z burmistrzem miasta. Złote odznaki Związku Piłki Ręcznej w Polsce powędrowały do Wacława Krzana i Janusza Rylowskiego. Srebrne otrzymali: Mariusz Curzytek i Wiesław Lasek, zaś brązowe: Paweł Pilek, Jacek Szpytma i Tomasz Balawender.

fot. UM Przeworsk
Podczas jubileuszu nie mogło zabraknąć meczu szczypiornistów.
1 Komentarz
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
Hela 188.191.206.200 12.06.2015

O co właściwie tutaj chodzi? W szeregu stoją same dziadki i wręczają sobie medale ku czci i wzajemnej adoracji a młodzi sportowcy, na których powinno miastu zależeć, prawie są niewidoczni i dla nich nie ma nagród. O co właściwie tutaj chodzi???

nr 24/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium