Życie Podkarpackie nr 24/2018 Życie Podkarpackie nr 24/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 169/2018, Poniedziałek 18 czerwca 2018 r., Marka i Elżbiety
Opublikowano
Przemyśl
Show Arkadiusza Gosy w Nowej Dębie
Ze względu na jutrzejszy (2 maja br.) towarzyski mecz z okazji 105-lecia MKS „Polonia” Przemyśl z krakowską Wisłą, piłkarze lidera IV-ligowej tabeli mecz 22. kolejki spotkań rozegrali już dzisiaj, 1 maja br.
fot. Łukasz Delmanowicz
Arkadiusz Gosa (z prawej) w meczu w Nowej Dębie ustrzelił klasycznego hat-tricka.

Zmierzyli się w nim z Stalą w Nowej Dębie. Przeciwnikiem niewygodnym, choć znacznie niżej sytuowanym w tabeli. Podopieczni grającego trenera Pawła Załogi rozegrali bardzo dobre zawody, a klasą dla siebie był kapitan zespołu Arkadiusz Gosa który z ciągu 5 minut ustrzelił klasycznego hat-tricka. Bramki zdobywał w 36., 38. i 41. min. Dzięki temu wrócił na fotel najskuteczniejszego zawodnika IV ligi z dorobkiem 19 bramek. Festiwal strzelecki rozpoczął w 30. min Taras Owczar. Stalowcy, mimo bardzo ambitnej gry zdołali w II połowie strzelić tylko honorowego gola, którego autorem był Szymon Serafin w 55. min. Ostatecznie Polonia Przemyśl wygrała w Nowej Dębie ze Stalą 4:1 (4:0).
A wszystkich kibiców piłki nożnej, nie tylko z Przemyśla, raz jeszcze zapraszamy na jutrzejszy pojedynek Polonii z Wisłą Kraków. Początek meczu o g. 15 na stadionie przy ulicy Sanockiej. 13-krotny mistrz Polski awizuje najmocniejszy skład. Będzie na co popatrzeć!

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 24/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium