Życie Podkarpackie nr 26/2019 Życie Podkarpackie nr 26/2019

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 177/2019, Środa 26 czerwca 2019 r., Jana i Pawła
Orlen zdrapka
Opublikowano
Region
Sokół Sieniawa o krok od III ligi! Trudna sytuacja Piasta, jeszcze trudniejsza Granicy
26 i 27 maja br. piłkarze IV ligi podkarpackiej rozegrali 30. kolejkę spotkań.
fot. Kamil Krukiewicz
Mateusz Wanat (czerwony strój, na pierwszym planie) strzelił jedyną bramkę dla Polonii Przemyśl w przegranym meczu w Wiśniowej z Wisłokiem.

Teoretycznie Sokół Sieniawa może jeszcze opuścić fotel lidera, a co się z tym wiąże, stracić szansę na awans do III ligi, ale wydaje się to bardzo mało prawdopodobne. Do zdobycia jest jeszcze 15 punktów, Sokół nad następną ekipą na 9 punktów przewagi. Nie powinien tego roztrwonić, mimo że… „dopóki piłka w grze”. W minionej kolejce podopieczni Marcina Wołowca wygrali bardzo trudny mecz z LKS Pisarowce 0:1 (0:1). Autorem jedynej bramki był Patryk Kapuściński (37. min).
O miejsce w czołówce tabeli na koniec sezonu wciąż walczy KS Wiązownica i ma ku temu spore szanse, mimo że zajmuje obecnie 9. miejsce.
Bardzo ważny dla siebie (i rywala) mecz przegrał Piast Tuczempy. Bezpośrednio wyprzedzana przez tuczempian Unia, zrównała się już punktami z podopiecznymi Marka Strawy, stawiając Piasta pod ścianą. Piast uległ Unii 2:0 (1:0).
Z ogromną ambicją o prolongatę IV-ligowego bytu walczy Granica Stubno. Czy się jej uda? Po porażce u siebie z Wisłoką, to niezwykle trudne zadanie. Kto wie, czy wykonalne… Granica przegrała 1:3 (1:1), a zdobywcą bramki był w 38. min Patryk Pempuś.
Porażką 2:1 (1:0) zakończyła się wizyta Polonii w Wiśniowej. Przemyślanie i tak dawno temu stracili szanse na „wyrwanie się” z tej klasy rozgrywkowej, więc teraz grają sobie jak się im chce i podoba… Honore trafienie było dziełem Mateusza Wanata w 55. min.

KS Wiązownica – Ekoball Stal Sanok 1:1 (1:0)
Bramki: 1:0 Daniel 42. min, 1:1 Tabisz 69. min.
Wiązownica: Michałowicz – Michalik, Sokołenko, Gwóźdź, Lorenc – Mazur (45. Knap, 87. Gałas), Fedor, Halejcio, Bartnik, Soczek – Daniel.
Ekoball Stal: Krzanowski – Jaklik, Śmietana (46. Wójcik), Florek, Suszko – Ząbkiewicz, Tabisz (76. S. Słysz), Adamiak (90. Gierczak), Kaczmarski – Kuzio (46. Femin), Sieradzki.
Sędziował: Witold Kwaśny (Sędziszów Małopolski). Żółte kartki: Daniel, Bartnik oraz Kuzio. Widzów: 200.

1 Komentarz
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
Maia 5.254.97.85 15.06.2018

Super rezultat, powodzenia w dalszej grze :)

http://www.londonescortslist.com/meet-allison-girl.html
nr 26/2019
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium