Życie Podkarpackie nr 25/2018 Życie Podkarpackie nr 25/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 172/2018, Czwartek 21 czerwca 2018 r., Alicji i Alojzego
Opublikowano
Region, Tuczempy, Skołoszów
Piast Tuczempy przełamał klątwę
W zakończonych niedawno pięciu dzisiejszych (12 kwietnia br.) meczach IV ligi podkarpackiej wystąpiły dwa zespoły z naszego regionu.
fot. zbiory własne
Trener Piasta Tuczempy Marek Strawa może wreszcie odetchnąć. Po serii trzech meczów bez wygranej, jego Piast wreszcie sięgnął po komplet punktów i to z nie byle kim, bo z Cosmosem Nowotaniec!

W trzech wiosennych kolejkach Piast Tuczempy, dysponujący naprawdę ciekawym zestawem personalnym, nie potrafił wygrać meczu. W czwartej serii spotkań ta ewentualność jawiła się w ciemnych kolorach, rywalem podopiecznych Marka Strawy była bowiem ekipa Cosmosu Nowotaniec. Ekipa, która od kilku lat jest przekleństwem Piasta. Drużyna z Tuczemp jeszcze nie wygrała z Cosmosem. Do czasu! Dzisiejszego popołudnia wreszcie zdjęła z siebie tę klątwę, wygrywając w Nowotańcu 2:0 (1:0). Bramki zdobyli Waldemar Jaroch (36. min) i Arkadiusz Wielgosz (90.+2 min). Drugi nasz reprezentant na IV-ligowych boiskach LKS Skołoszów gościł u siebie Stal Nową Dębę. Po wyrównanym spotkaniu podopieczni grającego trenera Rajmunda Gorczycy zremisowali 1:1 (0:0). Prowadzenie dla stalowców zdobył w 58. min Wilk, wyrównał już w doliczonym czasie gry najskuteczniejszy piłkarz skołoszowian popularny „Caniggia”, czyli Mateusz Buczkowski.

1 Komentarz
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
. 83.6.164.107 18.04.2015

Oby tak dalej

nr 25/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium