Życie Podkarpackie nr 21/2018 Życie Podkarpackie nr 21/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 144/2018, Czwartek 24 maja 2018 r., Joanny i Zuzanny
Opublikowano
Jarosław
Czwarta z rzędu porażka jarosławian
W sobotnie (3 czerwca br.) popołudnie po raz kolejny zawiedli swoich kibiców piłkarze JKS 1909 Jarosław, ponosząc czwartą porażkę z rzędu. W ramach 31. kolejki III ligi przegrali u siebie z MKS Trzebinia-Siersza.
fot. Dominik Budzowski
Skuteczny jesienią Paweł Hass, podobnie jak koledzy z drużyny, wiosny nie zaliczy do udanych.

Co prawda ekipa JKS 1909 Jarosław już jakiś czas temu zapewniła sobie pozostanie w gronie III-ligowców na kolejny sezon, ale powinna pamiętać nie tylko o sobie, ale także o swoich kibicach. Kunktatorstwo i minimalizm nigdy nie przysporzą profitów. A jarosławscy kibice narzekają… Narzekają słusznie na postawę swoich pupili, bo ci nie grają tak, jakby sympatycy od nich oczekiwali. Choć w sobotnie (3 czerwca br.) popołudnie szansa na rehabilitację, zwłaszcza po fatalnym spotkaniu przy ulicy Bandurskiego ze Stalą Rzeszów, była przednia, nie wykorzystali jej. Drużyna z Trzebini bardziej chciała i wywiozła z Jarosławia komplet punktów. Goście wygrali 1:2 (1:0), a autorem jedynego gola dla gospodarzy był w 11. min Daniel Kmak.
Na czele tabeli z walki o mistrzostwo odpadła – na własne życzenie – ekipa z Ostrowca Świętokrzyskiego, która bardzo dobre mecze przeplata przedziwnymi, jak ten w Małogoszczu. W grze pozostały dwa zespoły – Garbarnia Kraków i Motor Lublin.

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 21/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium