Życie Podkarpackie nr 21/2018 Życie Podkarpackie nr 21/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 148/2018, Poniedziałek 28 maja 2018 r., Augustyna i Jaromira
Opublikowano
Jarosław
Fatum zwane Resovia wciąż trwa
27 i 28 maja br. piłkarze III ligi (grupa IV) rozgrywają 29. kolejkę spotkań. Podopiecznych Mariusza Sawy – JKS 1909 Jarosław czekał drugi z kolei bój z ekipą ze stolicy Podkarpacia. Tym razem Resovią Rzeszów.
fot. Dominik Budzowski
Autorem pierwszej bramki dla Resovii w 21. min spotkania na stadionie przy ul. Wyspiańskiego w Rzeszowie był były gracz JKS 1909 Jarosław Dziedzic (drugi z lewej).

Po katastrofalnym występie u siebie i porażce 0:5 ze Stalą Rzeszów, jarosławianie chcieli się zrehabilitować za tę wpadkę. Problem w tym, że z Resovią nie potrafią wygrać od czterech lat.Nie ma znaczenia, gdzie rozgrywany jest mecz, kto w danym momencie jest faworytem czy w jakiej aktualnie są formie oba zespoły. Niestety, scenariusz znowu się powtórzył. To już siódma z rzędu porażka jarosławian z popularnymi „Pasami”, a trzecia z rzędu w trwających rozgrywkach. JKS 1909 przegrał 2:1 (1:1), a autorem jedynego trafienia był w 30. min Kamil Aab. 3 czerwca br. jest szansa, aby bessę przepędzić w siną dal. Na Bandurskiego przyjeżdża MKS Trzebinia-Siersza.

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 21/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium