Życie Podkarpackie nr 12/2018 Życie Podkarpackie nr 12/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 80/2018, Środa 21 marca 2018 r., Benedykta i Lubomira
Opublikowano
Jarosław
Katastrofa na Bandurskiego. JKS 1909 zmiażdżony
Dzisiaj, 20 maja br., piłkarze III ligi (grupa IV) rozegrali 29. kolejkę mistrzowskich spotkań. Piłkarze JKS 1909 gościli na własnym stadionie zespół Stali Rzeszów.
fot. Dominik Budzowski
Stalowcy strzelali w pierwszych 45 minutach jak na zawołanie. Trafili do siatki Andrzeja Mikusa aż pięciokrotnie. Na zdjęciu radość po trzecim golu, który w 17. min zdobył Sebastian Brocki.

Nie tak wyobrażali sobie spotkanie na własnym stadionie kibice JKS 1909 Jarosław z rzeszowską Stalą. Miało być ciekawie, a przytrafiła się absolutna katastrofa. Podopieczni Mariusza Sawy mogli być zmęczeni po wygranym finale okręgowego Pucharu Polski z Wólczanką Stal Systems Wólka Pełkińska, ale nie aż do tego stopnia. Nie aż do tego, aby kompletnie bez walki oddać mecz stalowcom, którzy już w I połowie strzelili pięć bramek. Więej im nie było trzeba i pojedynek zakończył się  wynikiem 0:5 (0:5).

Na fotel lidera, odrabiając zaległości, wróciła Garbarnia Kraków, która z tria (Garbarnia, Motor i KSZO) ma największe szanse na wywalczenia tytułu mistrzowskiego.

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 12/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium