Życie Podkarpackie nr 25/2018 Życie Podkarpackie nr 25/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 175/2018, Niedziela 24 czerwca 2018 r., Jana i Danuty
Opublikowano
Region
Znakomita niedziela naszych III-ligowców
W zakończonej kilkanaście minut temu 21. kolejce III-ligowych spotkań, a drugiej na wiosnę, znakomicie spisały się zespoły z naszego regionu, odnosząc komplet zwycięstw.
Maciej Lech z Wólczanki Stali Systems Wólka Pełkińska w drugim kolejnym spotkaniu na wiosnę strzelił dwie bramki.

Drugie z rzędu wygrane zapisały na swoim koncie ekipy Wólczanki Stali Systems Wólka Pełkińska i Sokoła Sieniawa. Beniaminek z Wólki Pełkińskiej nie dał większych szans w Kraśniku tamtejszej Stali, pokonując ją 3:1 (0:0). Kapitalną formą strzelecką imponuje wśród podopiecznych Marka Rybkiewicza Maciej Lech, który dwukrotnie (55. i 67. min) pokonał bramkarza Stali. Podobnego wyczynu dokonał tydzień temu, strzelając dwa gole Motorowi Lublin. Trzecie trafienie dla Wólczanki w Kraśniku uzyskał Krzysztof Pietluch (60. min).
Po pewnej wygranej z Wisłoką Dębica piłkarze Sokoła Sieniawa pokonali kolejną przeszkodę. Tym razem było nieco trudniej, bo Avia Świdnik zawiesiła wysoko poprzeczkę. Skończyło się na skromnym 1:0 (1:0), ale zasłużonym triumfie zespołu prowadzonego przez Ryszarda Federkiewicza. Jedyną bramkę zdobył w 13. min wychowanek Sokoła Łukasz Bursztyka.
Po remisie w Jarosławiu, drużyna Orła Przeworsk gościła u siebie Tomasovię Tomaszów Lubelski. Z uwagi na fakt, że obie ekipy sąsiadują w tabeli, było to spotkanie o przysłowiowe „sześć” punktów. Po bramce Doriana Buczka w 45. min z wygranej 1:0 (1:0) mogli cieszyć się podopieczni Grzegorz Sitka.
Najmniej szczęścia miał JKS 1909 Jarosław, który swój pojedynek rozgrywał w sobotę, 21 marca br. Nieszczęściem jarosławian był fakt, że przyszło im się zmierzyć w Rzeszowie z podrażnioną wysoką (1:4) porażką z Karpatami Krosno miejscową Stalą. Rzeszowianie okazali się bezlitośni, gromiąc JKS 1909 5:0 (2:0).

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 25/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium