Życie Podkarpackie nr 17/2018 Życie Podkarpackie nr 17/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 116/2018, Czwartek 26 kwietnia 2018 r., Marii i Marcelego
Opublikowano
Jarosław
Udany rewanż Garbarni Kraków
15 kwietnia br. III-ligowi piłkarze grupy IV rozegrali 23. kolejkę spotkań. Nasz jedynak w tej klasie rozgrywkowej mierzył swoje siły z Garbarnią Kraków.
fot. Klub 100 - JKS Jarosław/facebook
Radość krakowian po zdobyciu pierwszej bramki w Jarosławiu. Pomógł im w tym wydatnie Kamil Kłusek, który pokonał swojego bramkarza.

Kilka miesięcy temu wygrana JKS 1909 Jarosław na stadionie Garbarni w Krakowie okraszona została słowem: sensacja. Bo i 2:1 podopiecznych Mariusza Sawy nad ówczesnym liderem tabeli taką było. W międzyczasie krakowianie fotel lidera stracili, ale o tej bolesnej porażce najpewniej nie zapomnieli i chcieli zrobić wszystko, aby na stadionie przy ulicy Bandurskiego w Jarosławiu wziąć rewanż. Udało się. Krakowianie wygrali 0:2 (0:0). Bramki dla nich zdobyli: Kamil Kłusek (82. min – samobójcza) i Tomasz Ogar (90.+2 min). Wobec remisu dotychczasowego przodownika, czyli KSZO Ostrowiec Świętokrzyski w Tarnowie, ekipa z Krakowa po wielu tygodniach wróciła na czoło tabeli. Na trzeci stopień podium awansował Motor Lublin, bo Resovia sensacyjnie poległa u siebie z góralami z Nowego Targu.

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 17/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium