Życie Podkarpackie nr 24/2018 Życie Podkarpackie nr 24/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 169/2018, Poniedziałek 18 czerwca 2018 r., Marka i Elżbiety
Opublikowano
Jarosław
Inauguracyjny remis JKS 1909 Jarosław
4 marca br. rozpoczęła się runda wiosenna sezonu 2016 – 2017 na boiskach III ligi w grupie IV, w której występuje nasz regionalny rodzynek, czyli ekipa JKS 1909 Jarosław.
fot. Dominik Budzowski
Autorem jedynego gola dla JKS 1909 Jarosław w meczu z Cosmosem Nowotaniec był Bartłomiej Raba (ciemny strój).

Jarosławianie na inaugurację wiosny przy pięknej, słonecznej pogodzie i kilkunastu stopniach na plusie, zmierzyli się na własnym stadionie przy ulicy Bandurskiego z beniaminkiem tej klasy rozgrywkowej Cosmosem Nowotaniec. W pierwszym spotkaniu obu drużyn, 7 sierpnia ub.r., padł remis 1:1.

Podopieczni Mariusza Sawy przystąpili do tego pojedynku w zmienionym składzie, zwłaszcza jeśli chodzi o formację defensywną. Teoretycznie wydaje się, że JKS 1909 Jarosław dysponuje słabszym zestawem personalnym niż jesienią, ale może to być tylko teoria. Rewanżowy mecz z zespołem z Nowotańca zakończył się identycznym rezultatem jak pierwszy, czyli remisem 1:1 (0:0). Bramkę, dającą prowadzenie jarosławianom, zdobył w 49. min Bartłomiej Raba, skutecznie egzekwując rzut karny. Gracze beniaminka nie dali jednak za wygraną i w 79. min doprowadzili do wyrównania. Autorem gola po uderzeniu głową był Paweł Sobota.

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 24/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium