Życie Podkarpackie nr 24/2018 Życie Podkarpackie nr 24/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 171/2018, Środa 20 czerwca 2018 r., Bogny i Florentyny
Opublikowano
Lubaczów
Oldboje górą
Drużyna Oldbojów wygrała VI Amatorski Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Oleszyce.
fot. MGOK Oleszyce

Zawody zostały rozegrane w hali widowiskowo-sportowej przy Szkole Podstawowej w Oleszycach. Wzięło w nich udział sześć drużyn: Tradycja i Smak Stare Oleszyce, FC Kaiserslautern, Oldboje, Amatorski Klub Sportowy „Legia” Oleszyce, LKS Zalesie i JLB Przerwa.

Drużyny zostały podzielone na dwie grupy. W pierwszej spotkały się: Oldboje, JLB Przerwa i LKS Zalesie, natomiast w drugiej: „Legia” Oleszyce, TiS Stare Oleszyce i FC Kaiserslautern. W finale spotkały się najlepsze ekipy z każdej z grup: Oldboje i TiS. Lepsi okazali się Oldboje, którzy wygrali 9:3.

Ostateczna klasyfikacja: I miejsce – Oldboje, II – Tradycja i Smak Stare Oleszyce, III – „Legia” Oleszyce, IV – JLB Przerwa, V – FC Kaiserslautern, VI – LKS Zalesie.
Najlepszym strzelcem został Krzysztof Walicki (Oldboje), a najlepszym bramkarzem – Dawid Antochów („Legia”). Sędziował: Bartłomiej Antosz.
Na zakończenie wszystkie drużyny otrzymały z rąk burmistrza Andrzeja Gryniewicza pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe. Zwycięzcy turnieju otrzymali dodatkowo puchar.
0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 24/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium