Życie Podkarpackie nr 20/2018 Życie Podkarpackie nr 20/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 142/2018, Wtorek 22 maja 2018 r., Julii i Heleny
Opublikowano
Jarosław
Szaleństwa „Loczka” w Małogoszczu
Dzisiaj (18 września br.) na III-ligowych boiskach w grupie IV rozegrano tylko jedno spotkanie, ale z punktu widzenia kibiców futbolu w naszym regionie, najważniejsze. JKS 1909 Jarosław zmierzył się w Małogoszczu z tamtejszą Wierną.
fot. Jakub Kwiecień
Bartłomiej Raba popisał się w Małogoszczy hat-trickiem.

Po wymuszonej wycofaniem się z rozgrywek rezerw Wisły Kraków pauzie piłkarze JKS 1909 Jarosław nic nie stracili ze swojego ofensywnego animuszu. Błysnęli nim we wspomnianej małej miejscowości w województwie świętokrzyskim. Koncert gry dał wychowanek klubu z ulicy Bandurskiego Bartłomiej Raba. Popularny „Loczek” popisał się hat-trickiem. Jarosławianie wygrali 4:2 (2:1), a – jak już wspomnieliśmy – trzy bramki zapisał na swoim koncie B. Raba (4., 43. i 53. min – karny). Czwarte trafienie dołożył Rafał Surmiak w 81. min. To było czwarte zwycięstwo podopiecznych Mariusza Sawy w rozgrywkach, które pozwoliło im awansować na 7. miejsce w tabeli. Na jej czele znalazła się drużyna KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski, która w spotkaniu na szczycie pokonała Resovię Rzeszów.

1 Komentarz
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
asdf 94.40.76.6 18.09.2016

Fajnie byłoby gdyby JKS awansował do II ligi, ostatni raz na trzecim poziomie rozgrywek z naszego regionu była ładnych parę lat temu Polonia. Mimo antypatii do JKSu fajnie byłoby przynajmniej na tym już ogólnopolskim poziomie rozgrywek zobaczyć jakiś zespół z byłego przemyskiego. 

nr 20/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium