Życie Podkarpackie nr 24/2018 Życie Podkarpackie nr 24/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 170/2018, Wtorek 19 czerwca 2018 r., Gerwazego i Protazego
Opublikowano
Przemyśl
Strach się bać
Wszyscy dookoła nas straszą. Jak będziesz niegrzeczny, to cię oddam do domu dziecka – straszą rodzice swoją latorośl. Policja przestrzega przed kieszonkowcami, dla których przedświąteczny okres to żniwa. Na starszych ludzi dybią fałszywi wnuczkowie.
Korwin-Mikke, mówiąc o obradach klimatycznych w Paryżu, alarmuje:

– Te hieny zjechały się, by obrabować nas z miliardów i bilionów euro. Natomiast „hieny”, czyli naukowcy, straszą globalnym ociepleniem, które może się skończyć potopem. W naszym kraju rośnie liczba zakażonych wirusem HIV – alarmują eksperci przy okazji Światowego Dnia AIDS. Nie wykonasz normy, to cię zwolnię – mówi szef do pracownika. 

Prezydent Syrii Baszar el-Asad w wywiadzie dla czeskiej telewizji ostrzega, że wśród syryjskich uchodźców zmierzających do Europy są terroryści. Nadchodzi armagedon, bo nowy rząd szykuje zamach na demokrację – straszą politycy z opozycji. Na każdym kroku czyha na nas niebezpieczeństwo. Nawet na wystawie w kiosku trupia czaszka na paczce papierosów ma odstraszać od palenia, które zabija. A psycholodzy społeczni straszą zabójczym stresem, wywołanym emocjami spowodowanymi strachem. Uff! Wystarczy. 

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 24/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium