Życie Podkarpackie nr 20/2018 Życie Podkarpackie nr 20/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 143/2018, Środa 23 maja 2018 r., Iwony i Dezyderego
Opublikowano
Region
KONKURS: Sprzedawcy Życia wyróżnieni w czerwcu
Nagrody są przyznawane co tydzień przez tajemniczego klienta, który odwiedza punkty sprzedaży w czterech powiatach: przemyskim, jarosławskim, lubaczowskim i przeworskim.
fot. Bartłomiej Pacek
Wyróżniony punkt sprzedaży naszego tygodnika na ul. Monte Cassino w Przemyślu.

Przemyśl

Choć Sklep Wielobranżowy Teresy Stasiaczek znajduje sie na peryferiach Przemyśla, bo przy ulicy Monte Cassino i choć trudno nazwać go wielkopowierzchniowym, to jedno jest pewne: zawsze znajdziecie w nim Życie Podkarpackie. O to, by było ono widoczne i zawsze dostępne, dbają właścicielka oraz pracująca w punkcie pani Edyta Grębowicz. Doceniliśmy ich wysiłki zestawem kosmetyków.

Hnatkowice

Sklep GS w Hnatkowicach odwiedziliśmy pewnego czerwcowego popołudnia. Było szaro, sennie i ponuro. Na szczęście humory poprawiła nam sprzedawczyni Pani Anna Wojtowicz, oferując szeroki uśmiech, interesującą konwersację, a przede wszystkim wzorową ekspozycję Życia Podkarpackiego. Pani Annie wręczyliśmy upominek - zaproszenia na zabiegi SPA o wartości 150 zł.

Jarosław

Salonik Prasowy prowadzony przez Pana Andrzeja Kuda zlokalizowany jest w jednym z najbardziej ruchliwych punktów Jarosławia przy ul. Jana Pawała II. Mimo natłoku pracy zarówno właściciel jak i sprzedawczyni Pani Agata Skiba zawsze znajdą czas by pięknie wyeksponować ŻP, zaproponować egzemplarz, a wszystko to z nieodłącznym uśmiechem na twarzy!

Krówniki

Pod koniec maja uwagę tajemniczego klienta przyciagnał sklep „Koszyczek” w Krównikach, w którym ostatnio znacznie wzrosła sprzedaz Zycia Podkarpackiego. Stało się tak dzięki pani Annie i Renacie Pawlik, które dbają o to, żeby jedynka gazety była zawsze widoczna w dwóch miejscach przy kasie. Obie Panie otrzymały od nas zaproszenia do Restauracji Cuda Wianki.
1 Komentarz
user
skomentuj
Komentujesz jako:
user
zdzichu 31.175.175.84 13.07.2016

no daj Boże , jak te dwie panie wpadną do tych "Cuda Wianków" to te "Cuda" pójdą szybciutko z torbami

nr 20/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium