Życie Podkarpackie nr 16/2018 Życie Podkarpackie nr 16/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 109/2018, Czwartek 19 kwietnia 2018 r., Adolfa i Tymona
Opublikowano
Przemyśl
3 gracje. Miss Życia Podkarpackiego wyłonione!
Mamy to! Przedstawiamy Wam śliczne i supersympatyczne Miss ŻP, które w 2 etapach konkursu wybraliście spośród kilkudziesięciu uczestniczek, oddając niemal 6 tysięcy głosów.
fot. Marcin Łabuda

Weronika Konieczny, Miss Życia Podkarpackiego
„Chciałabym pójść w dobrym kierunku”


Tegoroczna maturzystka, pochodzi z Gniewczyny Łańcuckiej, interesuje się sportem i zagadnieniami związanymi z bezpieczeństwem. Lubi tańczyć, angażuje się charytatywnie.
fot. Marcin Łabuda


– Przyszłość chciałabym wiązać ze służbami mundurowymi, dlatego uczęszczałam do klasy o profilu policyjnym i trenuję sztuki walki, nawet dwukrotnie udało mi się zająć I miejsce w zawodach samoobrony. Planuję studiować bezpieczeństwo wewnętrzne, to zagadnienie jest dla mnie szczególnie ważne – chciałabym umieć ochraniać ludzi. Jestem szczęśliwa i wzruszona, że zdobyłam tytuł Miss Życia, ale tak naprawdę największe znaczenie miał dla mnie sam cel konkursu – zbiórka funduszy na wyjazd dla dzieci – ponieważ sama dużo jeździłam na takie bezpłatne turnusy i wiem, jakie to dla dzieciaków ważne. Popieram takie akcje całym sercem i jestem pewna, że dzieci będą się super bawić. Dziękuję wszystkim za oddane głosy, a za olbrzymie wsparcie dziękuję mamie Marii i tacie Piotrowi, 

a także rodzeństwu: Joli, Tomkowi, Agacie, Zuzi, Michałowi, całej rodzinie i przyjaciołom ze stowarzyszeń, w których działam, przede wszystkim z Ruchu Apostolstwa Młodzieży.  Plany na przyszłość? Chciałabym pójść w dobrym kierunku, by być dobrym człowiekiem, który nie krzywdzi innych, to dla mnie najważniejsze.


Klaudia Dorosz, I Wicemiss Życia Podkarpackiego
„Uwielbiam piłkę nożną i motocykle”


Klaudia to 17-letnia przemyślanka. Interesuje się modą i muzyką, bardzo lubi tańczyć, ale jej największa miłość, oprócz chłopaka Kamila, to piłka nożna.

– Marzę o tym, by w przyszłości zostać fryzjerką, ponieważ uwielbiam układać włosy, komponować z nich fryzury, farbować je, sprawia mi to wielką radość i mam nadzieję, że kiedyś będę w tym dobra. Moją pasją są też motocykle, ale sport chyba największą, zwłaszcza piłka nożna. Od 6 już lat gram amatorsko w klubie MKS Motor Przemyśl. Pierwszy raz wystartowałam w konkursie na Miss ŻP w zeszłym roku, wtedy zajęłam 3. miejsce i świetnie się bawiłam, dlatego w tym roku postanowiłam również wziąć udział w zabawie, której cele są szlachetne. Jest mi przyjemnie, że rodzina i przyjaciele wysyłając na mnie SMS-y, wspierają potrzebujące dzieci, i jestem im wdzięczna! Najmocniej mojemu chłopakowi Kamilowi, rodzinie, zwłaszcza mamie Agnieszce i cioci Kasi, a także rodzinie Kamila.

fot. Marcin Łabuda

Kamila Dudek, II Wicemiss Życia Podkarpackiego 
„Z natury jestem humanistką”


fot. Marcin Łabuda

Kamila pochodzi ze Studziana, ma 17 lat i chodzi do I klasy II LO w Rzeszowie. Interesuje się sportem, zwłaszcza piłką nożną i fitnessem. Ceni dobrą literaturę i muzykę. – To bardzo skromna, spokojna i miła dziewczyna, świetnie się uczy – dopowiada jej mama Ewa.

– Podjęłam decyzję o kontynuowaniu nauki w Rzeszowie ze względu na klasę o profilu humanistyczno-medialnym. Chciałabym wiązać przyszłość z mediami albo aktorstwem. Marzą mi się studia na krakowskiej lub łódzkiej filmówce. Jako że uwielbiam pisać, pomagam redagować szkolną gazetkę, a pasję aktorską rozwijam w ramach szkolnego kółka teatralnego. Cieszę się, że spróbowałam swych sił w konkursie Życia i jestem dumna, że wraz z innymi dziewczynami mogłyśmy się po części przyczynić do tego, że dzieci wyjadą na wakacje. Dziękuję wszystkim za głosy, rodzinie i przyjaciołom, a najbardziej kibicowały mi siostry Ania, Alicja i Karolina, brat Maciek i przyjaciółki Karolina i Julka.
nr 16/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium