Życie Podkarpackie nr 21/2018 Życie Podkarpackie nr 21/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 147/2018, Niedziela 27 maja 2018 r., Jana i Juliusza
Opublikowano
Region
Sprzedawcy Życia nagrodzeni w marcu
Co tydzień tajemniczy klient odwiedza punkty sprzedaży Życia w różnych regionach Podkarpacia. Przedstawiamy nagrodzonych w marcu sprzedawców naszej gazety.
fot. Marcin Łabuda
Pani Elżbieta przed swoim kioskiem.

Pani Elżbieta prowadzi kiosk przy ul. Glazera w Przemyślu od 4 lat, a odkąd ogłosiliśmy nasz konkurs postawiła na lepszą ekspozycję jedynki Życia Podkarpackiego.
– Zdecydowanie widać, że tematy na jedynce zachęcają ludzi do kupna – mówi właścicielka wyróżnionego przez nas punktu sprzedaży. Nagroda, którą wręczylismy Pani Elżbiecie to zaproszenie na cudowny rytuał pielęgnacyjny do SPA Gloria o wartosci 150 zł.

Sprzedawca tygodnia Gabriela Mazurkiewicz, właścicielka saloniku prasowego przy lubaczowskim Rynku: – Dziekuję, nigdy nie przypuszczałam, że mogę wygrać jakąś nagrodę. Myślę, że wszystko mi sie przyda – mówi.

Ósmym, wyróżnionym przez sprzedawcą Życia Podkarpackiego jest pan Krzysztof Piechowicz, który prowadzi sklep Bella przy ul. Franciszkańskiej w Przemyślu. Jako nagrodę za dobrą ekspozycję naszego tygodnika właściciel sklepu otrzymał zaproszenie do restauracji Cudawianki o wartości 100 zł.

W punkcie sprzedaży Pana Krzysztofa gazeta jest zawsze wyłożona przy kasie, na wystawie oraz w specjalnej ramce przy wejściu, także żaden klient nie przeoczy jedynki Życia Podkarpackiego, która zdaniem właściciela sklepu jest kluczowa, by zachęcić do zakupu i lektury gazety.

fot. Marcin Łabuda
fot. Marcin Łabuda

Tajemniczy klient zawitał do baru Smakosz przy szpitalu na ul. Słowackiego w Przemyslu. Mimo że bar isnieje od roku, a Życie Podkarpackie sprzedaje zaledwie od 2 miesiecy, już widoczne są efekty dobrej
ekspozycji naszego tygodnika. Właścicielka, Pani Beata, w nagrodę otrzymała od nas zaproszenie na seans saunowy VIP dla dwojga w przemyskim Centrum Wellness.

Sprzedawca tygodnia – Grzegorz Bartosiński ze sklepu Żabka w Oleszycach, Rynek 15 - otworzył własną działalność w czerwcu ubiegłego roku. O swojej pracy mówi: – Oleszyce to małe miasto i nie jest to łatwy rynek do prowadzenia biznesu. W dzisiejszych czasach wszyscy oferują taki sam asortyment, podobne akcje promocyjne, programy lojalnościowe. Tym, czym można konkurować, jest jakość obsługi, pozytywne nastawienie, troska o klienta oraz jasna i intuicyjna ekspozycja. W ten właśnie sposób działam i tak wyszkoliłem swój personel. Z tego co wiem, przynosi to efekty. Docierają do nas głosy świadczące o zadowoleniu klientów.

0 Komentarzy
user
skomentuj
Komentujesz jako:
nr 21/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium