Życie Podkarpackie nr 20/2018 Życie Podkarpackie nr 20/2018

Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska

Życie.pl, nr 142/2018, Wtorek 22 maja 2018 r., Julii i Heleny
Opublikowano
Jarosław
Sprzedawca Życia: nagrodzeni w lutym
Tajemniczy klienci odwiedzili punkty sprzedaży Życia w różnych regionach Podkarpacia. Przedstawiamy nagrodzonych sprzedawców naszej gazety.
fot. Beata Gniady
Barbara Kubacha
Kiosk p. Barbary.

Nagrodę w naszym konkursie – zestaw naturalnych kosmetyków marokańskich oraz bio żywność – otrzymują Barbara Kubacha z mężem Robertem, którzy prowadzą kiosk przy dworcu PKP w Jarosławiu od ok. 25 lat. Życie Podkarpackie jest obecne w tym miejscu od początku intnienia kiosku. Pani Barbara ceni gazetę za solidne, rzeczowe artykuły, dlatego zachęca klientów od jej kupowania.

Maciej Malinowski prowadzi sklep przy ul. Kościuszki w Jarosławiu od 2011 roku z pasją i zaangażowaniem. Kładzie nacisk przede wszystkim na jakość towarów oraz zadowolenie klientów. W jego asortymencie czołowie miejsce zajmuje Życie Podkarpackie. Swoja nagrodę – kosmetyki marokańskie  – podaruje żonie.

fot. Beata Gniady
fot. Barbara Chmura


Nagrodę w powiecie przeworskim otrzymała pani Regina Tonia, która od około roku pracuje w kiosku Trafika przy Rynku w Przeworsku. Zestaw naturalnych kosmetyków i bio żywności, które od nas otrzymała, były dla niej miłą niespodzianką.Pani Agnieszka Wysocka sprzedaje Życie Podkarpackie w sklepie w Łazach Kostkowskich już od dwóch lat. W podzięce za staranna ekspozycję naszej gazety otrzymała od redakcji upominek.

fot. Beata Gniady
nr 20/2018
E-wydanie
elektroniczna wersja
"Życia Podkarpackiego"
w formacie PDF
przeglądaj
Przejdź na wersję Premium
dostęp do pełnych wersji artykułów
e-wydanie
prenumerata wydania papierowego
sprawdź wersję Premium